Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 - 4 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Poszycie poduszki i kołdry - 100% naturalny jedwab

Wypełnienie poduszki i kołdry - 100% naturalny jedwab

Waga całkowita kołdry ok. 0,7kg; Gramatura ok. 350 g/m²

Waga całkowita poduszki - ok. 0,8kg

Oferowana pościel szczególnie dedykowana jest dla dzieci cierpiących na wszelkie schorzenia skórne (alergiczne zapalenie skóry, atopowe zapalenie skóry itp.)

Grubość kołdry (350g/m²) jest optymalna i sprawia, iż kołderki idealnie sprawdzają się w naszym klimacie środkowoeuropejskim – zarówno w porze letniej jak i zimowej.

Kołdra i poduszka zapakowane są w elegancki bawełniany worek ekologiczny

Na naszych innych aukcjach allegro istnieje również możliwość zakupu samej kołderki bądź poduszki także w konkurencyjnych cenach.

Kołderka na wszystkich rogach posiada specjalne zaczepki, umożliwiające przymocowanie jej do poszewki, co zapobiega jej przesuwaniu.

Prosimy by zwrócili Państwo uwagę na to, iż wszystkie produkty z niniejszej ekskluzywnej serii Malbery posiadają także czysto jedwabne poszycie, co nie powoduje zbędnej izolacji cennych włókien jedwabiu od ciała i jednocześnie nadaje kołdrze i poduszce niepowtarzalnego uroku i luksusowej elegancji.

Włókna jedwabiu użytego do produkcji oferowanych przez nas kołder i poduszek Malbery pozyskiwane są w 100% z naturalnego wysokiej jakości jedwabiu morwowego.

Cały proces produkcyjny jedwabiu przebiega ręcznie, bez użycia maszyn.

Jedwab nie jest wybielany, przy jego produkcji nie są użyte żadne chemikalia - wyroby te są produktami w pełni ekologicznymi (zostały wytworzone w sposób, który nie szkodzi środowisku).

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą system podwójnej kontroli jakości, przez co eliminowane są wszelkie niedoskonałości.

Gwarantujemy perfekcyjność wykonania i komfort długiego użytkowania.

 Jedwab jest nie tylko niekwestionowanym symbolem stylu i elegancji; od wielu lat ceniony jest również ze względu na swe właściwości zdrowotne:

WŁAŚCIWOŚCI:

* niezwykle gładkie i delikatne dla skóry włókno

* zdolność do termoregulacji, w efekcie czego ciało nie poci się

* obecność aminokwasów w jedwabiu wpływa kojąco na system nerwowy

* higroskopijność - podatny na przyciąganie wilgoci

* hipoalergiczność jedwabiu – idealny dla osób o wrażliwej skórze, podatnej na uczulenia

* wpływa regenerująco na włosy oraz skórę

* jest antystatyczny - nie kumuluje kurzu przynosząc ulgę dla cierpiących na wszelkie alergie, astmę, zapalenie zatok przynosowych, czy katar sienny.