Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 - 4 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Poszycie poduszki – 100% naturalny jedwab

Wypełnienie poduszki - 100% naturalny jedwab (50% wkładu) + jądro poliestrowe wewnątrz zapobiegające deformacji poduszki w trakcie wieloletniego używania (50% wkładu)

Waga całkowita - ok. 0,8 kg

Poduszka zapakowana jest w elegancki bawełniany worek ekologiczny

Prosimy, by zwrócili Państwo uwagę na to, iż wszystkie produkty z niniejszej ekskluzywnej serii Malbery posiadają także czysto jedwabne poszycie, co nie powoduje zbędnej izolacji cennych włókien jedwabiu od ciała i jednocześnie nadaje kołdrze niepowtarzalnego uroku i luksusowej elegancji

Długie i mocne nici jedwabiu nie wykręcają się i nie odstają, w efekcie czego nawet najbardziej delikatna skóra nie ulega podrażnieniom.

Kołdra na wszystkich rogach posiada specjalne zaczepki, umożliwiające przymocowanie jej do poszewki, co zapobiega jej przesuwaniu.

Włókna jedwabiu użytego do produkcji oferowanych przez nas kołder i poduszek Malbery pozyskiwane są w 100% z naturalnego wysokiej jakości jedwabiu morwowego.

Cały proces produkcyjny jedwabiu przebiega ręcznie, bez użycia maszyn.

Jedwab nie jest wybielany, przy jego produkcji nie są użyte żadne chemikalia - wyroby te są produktami w pełni ekologicznymi (zostały wytworzone w sposób, który nie szkodzi środowisku).

Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą system podwójnej kontroli jakości, przez co eliminowane są wszelkie niedoskonałości.

Gwarantujemy perfekcyjność wykonania i komfort długiego użytkowania.

Jedwab jest nie tylko niekwestionowanym symbolem stylu i elegancji; od wielu lat ceniony jest również ze względu na swe właściwości zdrowotne:

WŁAŚCIWOŚCI:

* niezwykle gładkie i delikatne dla skóry włókno

* zdolność do termoregulacji, w efekcie czego ciało nie poci się

* obecność aminokwasów w jedwabiu wpływa kojąco na system nerwowy

* higroskopijność - podatny na przyciąganie wilgoci

* hipoalergiczność jedwabiu – idealny dla osób o wrażliwej skórze, podatnej na uczulenia

* wpływa regenerująco na włosy oraz skórę

* jest antystatyczny - nie kumuluje kurzu przynosząc ulgę dla cierpiących na wszelkie alergie, astmę, zapalenie zatok przynosowych, czy katar sienny.