Model: KHA-020
Realizacja zamówienia: 24 godz. godzin
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Henna z Amlą i Jantrophą

Henna z dodatkiem Amli i Jathropy, które pomagają uzyskać niezwykle intensywny i trwały kolor. Włosom jasnym nadaje jasno czerwonawy kolor z odcieniem pomarańczowym, natomiast ciemnym nadaje kolor mahoniu. Może być mieszana z innymi ziołami do stworzenia innych kolorów. Nadaje włosom piękny rudy kolor i extremalnie odżywia. Można stosować na siwe włosy.

Jest to wysokiej jakości henna do włosów. Wszystkie zawarte  składniki są absolutnie naturalne. Ziołowe farby Khadi nie zawierają żadnych konserwantów, wzmacniaczy koloru, utleniaczy, chemikaliów ani sztucznych zapachów. Priorytetem producenta jest twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Wszystkie ziołowe farby Khadi posiadają Certyfikat BDIH, dzięki któremu możesz mieć pewność, że produkty są najwyższej jakości i spełniają surowe wymogi stawiane kosmetykom naturalnym.
Ziołowa farba do koloryzacji włosów nadająca jasnym włosom kolor intensywnej czerwieni, a ciemnym włosom ciemnego mahoniu.

Farby ziołowe Khadi nadają włosom piękny, intensywny kolor. W związku ze specjalistycznym procesem produkcji farby Khadi działają bardziej intensywnie niż inne farby do włosów - pamiętaj o tym podczas ich stosowania. Dodatkowo zawierają również zioła ajurwedyjskie, które wzmacniają włosy oraz nadają im intensywny blask. Jako, że nasze produkty są naturalne i nie zawierają chemikaliów, nie da się za ich pomocą rozjaśnić włosów. Farba może być mieszana z innymi ziołami do stworzenia innych kolorów. Proporcje zależą od pożądanego odcienia, struktury oraz koloru włosów.
Firma Khadi

znajduje się pod skrzydłami rządu indyjskiego i podlega pod Miniesterstwa Rolnictwa. Władze sprawują kontrolę nad jakością produktów oraz nad przestrzeganiem zalecen w kwestii dystrybucji. Kosmetyki Khadi wytwarzane na rynki europejskie podlegają zarówno wytycznym indyjskiego ruchu Khadi, jak również odpowiadaja rozporządzeniom Niemieckiej Kontroli Kosmetyków (posiadają certyfikat naturalności BDIH).

Skład:

Lawsonia Inermis (Henna)
Emblica Officinalis (Amla)
Eclipta Alba (Bhringaraj)
Bacopa Monniera (Brahmi)
Acacia Concinna (Shikakai)
Terminalia Chebula (Harad)
Terminalia Bellirica Roxb. (Vibhitaki)
Jatropha Glandulifera (Jatropha)
Azadirachta Indica (Neem)

 

Kosmetyki i farby do włosów

 • Marka: 

  KHADI

 • Rodzaj: 

  Farby

Opcje produktu

 • Rodzaj: 

  Farby do włosów

 • Seria: 

  Khadi

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...