Model: P125
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: na zamówienie/ do 7 dni dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: AirFree

Najbezpieczniejszy i najbardziej przetestowany oczyszczacz powietrza na świecie AIRFREE


Wyłączny, opatentowany Termodynamiczno-Sterylizacyjny System (TSS) Airfree został niezależnie przetestowany w środowisku pracowniczym przez renomowane instytucje oraz laboratoria ISO 17025 w sześciu różnych krajach włącznie z USA, Szwecją i Niemcami. Testy te potwierdziły, że Airfree, dzięki swojemu opatentowanemu TSS usuwa do 99,99% mikroorganizmów, bez względu na to jak są małe lub niebezpieczne.

W przeciwieństwie do innych producentów, Airfree udostępnia szczegółowe kopie testów, które gwarantują klientom wybitną efektywność oczyszczacza w redukcji zawartych w powietrzu mikroorganizmów, takich jak:

    *      zarodniki pleśni   
    *      wirusy
    *      bakterie
    *      pyłki kwiatów
    *      zarodniki roztoczy kurzu oraz ich odchody, a także organicznych zapachów
    *      ozonu

  

Jak działa Airfree?

Airfree jako JEDYNY na rynku posiada sprawdzoną technologię, która całkowicie usuwa i neutralizuje zarodniki pleśni, grzybów, alergeny zawarte w kurzu, wirusy, bakterie, organiczne alergeny oraz ozon. Zasada działania Airfree polega na przepuszczeniu powietrza przez drobne kanały do opatentowanej komory TSS, gdzie 99.99% mikroorganizmów jest spalanych w temperaturze około 200oC. Trujące gazy, takie jak ozon również są niszczone. Ciepło używane w Airfree nie wpływa w żadnym stopniu na temperaturę w pomieszczeniu.

Airfree jest tani w eksploatacji. Nie posiada żadnych kosztownych filtrów wymiennych lub innych materiałów eksploatacyjnych. Oczyszczacz powietrza Airfree jest przystosowany do pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zużywa przy tym mniej niż 50W żarówka.

Dlaczego Airfree jest najbezpieczniejszy?

Airfree nie emituje ozonu.

Oczyszczacz Airfree nie emituje żadnych niebezpiecznych związków, jonów, promieni UV ani ozonu. Niezależne testy przeprowadzone w laboratoriach w Szwecji wykazały, że Airfree faktycznie redukuje poziom ozonu o 26%.
Niektórzy producenci twierdzą, że ich urządzenia wytwarzają ozon w granicach ustanowionych przez EPA, czyli 0.05 ppm. Mimo to, EPA ostrzega, że te urządzenia nie gwarantują utrzymania poziomu ozonu w granicach normy. Ważnym bowiem jest fakt, że 0.05 ppm jest to ilość jaką urządzenie wytwarza przez 8 godzin. Natomiast oczyszczacze są używane z reguły przez 24 godziny, co może spowodować przekroczenie tej ilości.

Nie ma potrzeby wymiany brudnych i skażonych filtrów.

Dla alergików kontakt z zakażonymi materiałami może być bardzo szkodliwy, może prowadzić do poważnych reakcji alergicznych.
Airfree całkowicie usuwa i eliminuje wszystkie organiczne związki. Airfree usuwa wszystkie mikroorganizmy, jak również ich szkodliwe pierwiastki i bio-toksyny.

Dlaczego Airfree?

1. Skuteczny! Airfree został przetestowany w istniejących środowiskach pracowniczych, w których występują mikroorganizmy takie jak zarodniki pleśni, bakterie, wirusy oraz kurz. Jego skuteczność potwierdzają liczne dokumenty.

2. Szybkie działanie! Redukcja mikroorganizmów zaczyna się już po 15 minutach od włączenia urządzenia.

3. Cichy! Bezgłośne działanie.

4. Ekonomiczny! Technologia Airfree TSS zużywa mniej prądu niż 50W żarówka i nie wymaga wymiany żadnych części ani filtrów, które mogą kosztować nawet setki złotych w przeciągu roku.

5. Żadnych wymiennych filtrów ani lamp UV! Wymienne części w innych oczyszczaczach mogą kosztować nawet ponad 500zł rocznie.

6. Łatwy w instalacji oraz użyciu! Po prostu umieść Airfree na podłodze i podłącz do najbliższego gniazdka. Nie ma potrzeby stałego czyszczenia ani konserwacji oczyszczacza.

7. Bezpieczny! Bez potrzeby dotykania i wymieniania brudnych i skażonych filtrów. Elektryczne bezpieczeństwo jest gwarantowane poprzez CE oraz TUV, Pieczęć Akceptacji (Seals of Approval).

8. Wolny od ozonu i jonów! Technologia Airfree TSS jest wolna od ozonu i jonów oraz nie emituje żadnych niebezpiecznych związków. Airfree redukuje toksyny oraz Ozon, który według EPA może uszkadzać tkankę płucną i przyczyniać się do rozwoju astmy.

9. Trwały! Airfree jest mocny i trwały, nie zawiera ruchomych części, a co za tym idzie, nie widać na nim śladów użytkowania ani zadrapań.

10. Elitarna technologia czyszczenia! Technologia TSS używa ciepło do spalania mikroorganizmów. Nie posiada filtrów z włókna szklanego, ani innych szkodliwych dla środowiska materiałów. Airfree jest prawdopodobnie jedynym oczyszczaczem powietrza, który jednocześnie redukuje ozon oraz niszczy mikroorganizmy.

11. Anty-stresowa lampka! Airfree posiada elitarny, sterowany przełącznik lampki anty-stresowej Airfree, która jest idealna do pokoju dziecięcego. Może być używana jako lampka nocna. Można ją również całkowicie wyłączyć.

12.Mały i przenośny!


Zastosowanie:

Oczyszczacz Airfree można stosować w domach, biurach, archiwach, bibliotekach, muzeach, szkołach, uniwersytetach, przedszkolach, domach spokojnej starości, sklepach, supermarketach, szpitalach, klinikach, laboratoriach, na jachtach i statkach, w przemyśle żywieniowym oraz farmaceutycznym.

 • Wydajność: 51m2 (125m3)
 • Wewnętrzna temperatura: 200 st. C
 • Zużycie prądu: 50W
 • Napięcie: 220 - 240V
 • Wymiary (wysokość x średnica) w mm: 265 x 215
 • Głośność: całkowicie cichy
 • Waga: 1,27 kg
 • Światło antystresowe: lampka nocna (kolor niebieski)
 • Okres gwarancji: 24 miesiące

Oczyszczacze powietrza

 • Wydajność oczyszczania: 

  Airfree

 • Powierzchnia pomieszczenia: 

  51 m2

 • Wewnętrzna temperatura: 

  200 st. C (392 st. F)

 • Zużycie prądu: 

  50 W

 • Napięcie: 

  220 - 240 V

 • Wymiary: 

  265 x 215 (wys. x śr.)

 • Głośność: 

  całkowicie cichy

 • Waga: 

  1.27 kg

 • Światło antystresowe: 

  lampka nocna (kolor niebieski)

 • Okres gwarancji: 

  24 miesiące

 • Funkcja nawilżania: 

  nie

Opcje produktu

 • Marka: 

  Airfree