Wczytuję dane...
Model: 0-03ALG-1350
Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

AllerGuard kołdra została specjalnie zaprojektowana dla osób cierpiących na astmę, egzemę i inne alergie, jak również dla tych, którzy po prostu cenią sobie zdrowy tryb życia. Chroni ciebie i twoją rodzinę przed szkodliwymi cząsteczkami alergizującymi i zapewnia spokojny i zdrowy sen.

Allerguard Polska to opatentowana, jedyna tego rodzaju technologia oparta na tkaninie ze specjalnego mikrowłókna oraz na systemie termo-zgrzewania Soft Seal.

AllerGuard charakteryzuje się rewolucyjną szczelną formą tekstylną, która daje skuteczną ochronę przed roztoczami kurzu domowego i innymi szkodliwymi cząsteczkami alergizującymi

Wyroby można prać w temperaturze 60°C dla zwiększenia komfortu i higieny

Delikatne, lekkie wykończenie tkaniny daje jedwabiście miękkie i luksusowe uczucie AllerGuard zapewnia przepływ powietrza i wilgoci natomiast zapobiega przedostawaniu się roztoczy kurzu domowego oraz innych alergenów.

Na produkty Allerguard można stosować normalne poszewki bawełniane.

Instrukcje prania oraz dalsze informacje znajdują się w ulotce dołączonej do produktu

AllerGuard został opracowany przy współpracy z Duńskim Związkiem Astmy i Alergii

Czy wiesz że? Powinno się zablokować nie tylko same roztocza kurzu domowego (300 mikronów) ale także ich odchody, które alergizują (tylko 1 mikron). Trudność polega na tym żeby utworzyć perfekcyjną barierę bez poświęcenia najważniejszego czynnika jakim jest… wygoda. Wytrzymałość jest kolejnym czynnikiem do wzięcia pod uwagę przez producenta. Tekstylne materiały funkcjonujące jako bariery przeciw alergenom powinny być wykonane z mikrowłókna. Można je wtedy prać, suszyć lub odkurzać bez obawy o utracenie ich właściwości barierowych. Tylko AllerGuard® jest tekstylną barierą przeciw alergenom wykonaną z mikrowłókna.

Jak działa AllerGuard®? Sekret skuteczności tkaniny AllerGuard® leży w jego unikalnej strukturze materiału. Są inne tkaniny, które nie przepuszczają roztoczy kurzu domowego, ale tylko AllerGuard® jest nie do spenetrowania przez ALERGEN roztoczy. Jednocześnie tkanina AllerGuard® charakteryzuje się doskonałą przepuszczalnością powietrza oraz wilgoci.

Atrybuty:

 • 1/5 grubości jedwabiu
 • Blokuje 99.7 % alergenu wielkości 0.5 mikrona
 • Trójkątne włókienka
 • Doskonale oddychająca tkanina
 • Nie zawiera chemikaliów
 • Luksusowy dotyk jedwabiu, nie twardy ani nie szeleszczący
 • Nie przepuszcza Roztoczy Kurzu Domowego
 • Stabilna tekstylna bariera wraz z wytrzymałością na pranie
 • Spokojny sen bez budzenia się w środku nocy
 • Efektywność nie jest zaburzona z kolejnymi praniami
 • System termo-zgrzewania SotfSeal

W celu ochrony Twojego łóżka przed roztoczami Kurzu Domowego, w materiale AllerGuard® nie została zrobiona żadna dziura, co oznacza, iż właściwości barierowe materiału zostały zachowane. We wszystkich kołdrach AllerGuard®, wewnętrzne i zewnętrzne ściany materiału zostały zgrzane bez pozostawienia żadnej dziury po szyciu. Dzięki tej technologii Roztocza Kurzu Domowego nie mają szansy ani dostać się do środka i skolonizować twojej kołdry, ani też ze środka się wydostać.

Technologia termo fiksacji Soft–Seal™ jest silna i pozostaje stabilna nawet po wielu praniach.

Uszlahetniony polski puch nie alergizuje! Ceniony na całym świecie Polski Biały Puch Gęsi i Pierze został wybrany jako najodpowiedniejszy materiał do wypełnienia pościeli AllerGuard®. Wszystkie naturalne cechy puchu takie jak izolacyjne i przepuszczające wilgotność są niezastąpione. Materiał którym wypełniane są kołdry i poduszki AllerGuard® jest uszlachetniany w Zakładzie Uszlachetniania Pierza i Puchu w Dobczycach koło Krakowa pod ścisłym japońskim kierownictwem oraz według ścisłego systemu kontroli jakości. Po intensywnym praniu oraz po zastosowaniu „odżywki“, materiał wypełniający kołdry i poduszki wykazuje 1000 mm przejrzystości według standardu JIS K0102 1981, po czym jest sterylizowany i suszony w 120 C i 4 barach. Uszlachetnienie wypełniającego materiału Nocarem, gwarantuje, iż materiał ten staje się jeszcze bardziej higieniczny oraz przystosowuje ten materiał do prania w domowej pralce. Zachowując najlepszy dar natury, wszystkie wspomniane tu procesy uszlachetniające zapewniają, iż materiał wypełniający AllerGuard® jest hypoalergiczny oraz, iż jest przystosowany do prania w warunkach domowych.

Jako perfekcyjna antyalergiczna bariera materiał AllerGuard® nie oznacza już ani sztywności, ani ciężaru. Przeciwnie - jego delikatność i dotyk często porównywane jest do jedwabiu. To nie zaskakuje już nikogo, ponieważ AllerGuard® jest produkowany w Japonii przez największego giganta o nazwie Teijin, wytwarzającego materiały, który to dołożył wszelkich starań, aby imitować jedwab już od 1915 roku.

Mikrowłókno użyte w AllerGuard® jest wyjątkowo cienkie, około 50 razy cieńsze niż jedwab, a 1000 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Gdyby rozciągnąć to mikro włókno na linii pomiędzy Honk Kongiem a Londynem ważyłoby ono wówczas tylko 335 gram. Barierowe cechy pościeli AllerGuard® i przepuszczające tylko powietrze i wilgotność to nie wszystko, co ten materiał oferuje!

Do wspomnianych cech dodajmy jeszcze odczucie cudownej delikatności przy dotyku oraz uwielbienie materiału jakim jest darzony na całym świecie. To dobra wiadomość dla tych alergicznych pacjentów, którzy zmuszeni są do znoszenia zimna oraz szeleszczenia materiału za każdym razem kiedy obracają się w swym łóżku na bok!

Puch jako wyciąg z łaskawej natury

Idealne „pościelowe środowisko“ naszego łóżka, w którym śpimy to temperatura ok.23 C i 50 % wilgotności. Temperatura naszego ciała zmienia się - śpiąc pozbywamy się ok. 450 ml. wody. Puch wyposażony jest w naturalny mechanizm do utrzymywania optymalnego ciepła oraz do regulowania nadmiaru wilgotności.

Pomimo iż najnowsza japońska technologia potrafi ulepszyć imitowany jedwab, to sam Teijin nie zdołał wytworzyć niczego co mogłoby przypominać puch. To właśnie jest powodem produkcji II etapu AllerGuardu w Polsce, gdzie znajduje się najlepszy puch na świecie. W momencie, gdy przykryjesz się kołdrą AllerGuard®, poczujesz lekkość i powietrze wokół siebie gdyż AllerGuard® będzie dostosowywać się do temperatury Twojego ciała. Śpiąc pod AllerGuard®, nareszcie będzie można się czuć inaczej niż pod innymi syntetycznymi kołdrami. Śpiąc pod AllerGuard® nie będzie się mieć poczucia duszności i wilgoci. AllerGuard® to niewysłowiony komfort BEZ ROZTOCZY! 

To dzięki naturalnemu puchowi i pierzu w środku.

Kołdry

 • Kolor: 

  Biały

 • Seria: 

  AllerGuard

 • Wypełnienie: 

  90% Polski Biały Puch Gęsi

 • Temperatura prania: 

  60°C

 • Rodzaj: 

  Całoroczne

 • Gramatura: 

  570 gram

 • Tkanina: 

  75% poliester, 25% nylon

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...