Pajacyk LECZNICZY bezszwowy jedwabny Skinnies Silk, rozmiar 0-3 m-ce lat NIEBIESKI

335,97 zł
Brutto 2-3 dni
Niespotykana w stosunku do konkurencyjnych produktów na rynku wytrzymałość pozwala na używanie ubranka z maściami kremami i emolientami, stosowanymi na co dzień w standardowym reżimie emolientowym. Wyrób medyczny przeznaczony do dbania o skórę atopową
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Jesteśmy legalnie działającą firmą polskiego prawa handlowego. Nie sprzedajemy towarów z Chin. Jesteśmy legalnie działającą firmą polskiego prawa handlowego. Nie sprzedajemy towarów z Chin.
  • Wysyłka kurierem Inpost, paczkomatem Inpost lub kurierem DPD do wyboru. Koszt wysyłki od 9,90 zł Wysyłka kurierem Inpost, paczkomatem Inpost lub kurierem DPD do wyboru. Koszt wysyłki od 9,90 zł
  • Każdy zakupiony i nieużywany towar można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty zakupu. Każdy zakupiony i nieużywany towar można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty zakupu.
  • Chcesz aby Twoje zakupy były tańsze? Zamieść w Internecie komentarze z odnośnikami do naszego sklepu, za każdy zweryfikowany link odejmiemy od kwoty za Twoje zakupy 0,8 zł. Chcesz aby Twoje zakupy były tańsze? Zamieść w Internecie komentarze z odnośnikami do naszego sklepu, za każdy zweryfikowany link odejmiemy od kwoty za Twoje zakupy 0,8 zł.

Pajacyk jedwabny i bezszwowy Skinnies Silk to najwyższej klasy wyrób medyczny przeznaczony do dbania o skórę atopową całego ciała dziecka, zarówno w aspekcie niespotykanego jak dotąd komfortu noszenia (specjalna technologia bezszwowa prezentuje produkt z jednego kawałka materiału) jak i również funkcji leczniczych wynikających z zastosowania 100% czystego jedwabiu medycznego, wzbogaconego o czynnik bakteriobójczy i antygrzybiczy.

Niezwykłe właściwości i największa z możliwych delikatność materiału, powodują, że Skinnies doskonale się sprawdza w leczeniu takich chorób jak pęcherzowe oddzielanie się naskórka (pęcherzyca lub EB), czy u dzieci wspomaganych terapiami Integracji Sensorycznej (SI).

Nowatorskie rozwiązania i najnowsze technologie tkania, powodują, że produkt jest bardzo elastyczny i "rośnie razem z dzieckiem" w zakresie rozmiarowym ( produkt z serii tzw "BabyGrow". Niespotykana w stosunku do konkurencyjnych produktów na rynku wytrzymałość pozwala na używanie Pajacyka z maściami kremami i emolientami, stosowanymi na co dzień w standardowym reżimie emolientowym.

Twoje Skinnies Silk możesz prać w pralce automatycznej w temperaturze do 40 s. C i suszyć w suszarce automatycznej. Testy wytrzymałościowe i medyczne wykazały, że produkty Skinnies, realizują funkcje bakteriobójcze, średnio do 44 prań i w tym okresie zachowują pełne właściwości fizyczne (nadają się do noszenia). Specjalny design i możliwość doboru wersji kolorowych, sprawiają, że dzieci uwielbiają nosić Skinnies, nie czuąc przy tym dyskomfortu wynikającego z "bycia obandażowanym" czy też ubranym w "medyczne" rzeczy.

 Skinnies Silk, jedwabna odzież dla alergików i atopików to przede wszystkim:

Bezszwowa technologia - nic nie podrażnia, pełna swoboda ruchów

Idealne dopasowanie do ciała - duży komfort noszenia, miękka tkanina, korzyści jedwabiu medycznego

Różne warianty kolorystyczne - dzieci uwielbiają je nosić, nie wyglądają jak "medyczne

Odporne, testowane na wytrzymałość nawet po 50 kolejnych praniach

Wstępnie wzbogacone o  czynnik bakteriobójczy , antygrzybiczy i przeciwroztoczowy

Bez użycia srebra

  Szeroki asortyment rozmiarów

Zastosowanie oczyszczonego jedwabiu medycznego-możliwie najlepszy wybór dla alergika

Dzięki procesowi komputerowego szycia i oplatania włókien elastomeru, oczyszczonym jedwabiem medycznym, możliwie pranie w pralce automatycznej i suszenie w suszarce mechanicznej

Innowacyjne rozwiązania (np. dziurka na kciuk w koszulce z długim rękawem), świadczą o projektowaniu odzieży medycznej w oparciu o realne potrzeby pacjentów 

Znak Bluesign® Label przyznany ubrankom Skinnies Silk, uznawany jest za najistotniejszy w całym europejskim przemyśle tekstylnym !

Bluesign® Label jest niezależnym standardem potwierdzającym w procesie produkcji zarówno jakość jak i funkcjonalność oraz design produktów.

Sanitized® T 99-19 - obecny w ubrankach Skinnies Silk, czynnik bakteriobójczy , antygrzybiczy i przecwiroztoczowy, jest jedynym na całym świecie dodatkiem akceptowanym i w pełni spełniającym wymagania Bluesign® Label !

Jak działa Sanitized® T 99-19  ? 

To opatentowana substancja, która jako jedyna na świecie wykazuje zdolność do implementowania w tkaniny naturalne, nie wydzielająca żadnych toksyn. Działa w ten sposób, że destabilizuje ściany komórkowe, przez co neutralizuje bardzo szerokie spektrum bakterii, grzybów oraz roztoczy kurzu domowego. 

Dlaczego do produkcji Skinnies Silk używa się jedwab ?

Włókna jedwabiu są bardzo mocne i bardzo długie ( nawet > 800 metrów). Dzięki temu nie mają prawa się skręcać, odchylać od utkanego materiału i drażnić chorą skórę.

Jedwab medyczny należy do grupy włókien neutralnych o zerowym potencjale drażniącym (idealny materiał dla alergików). Dodatkowo w procesie produkcji Skinnies Silk, naturalne włókna jedwabiu pozbawiono jego naturalnego składnika- serycyny (tzw kleju jedwabnego), otrzymując w ten sposób włókna naturalne bez ryzyka alergii, tzw "jedwab medyczny"

Jedwab ze względu na jego budowę fizyczną i chemiczną ( włączając współczynnik pH), bardzo przypomina ludzki włos czy też warstwę naskórkową człowieka.

Jedwab charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami termoregulacyjnymi, co oznacza, że błyskawicznie dostosowuje swoją temperaturę do powierzchni skóry, dzięki czemu skutecznie zapobiega nadmiernemu poceniu się.

W procesie produkcji Skinnies poprzez zastosowanie najnowszych technologi, uniknięto też słabych stron odzieży produkowanej z jedwabiu i dotychczas dostępnej na rynku polskim:

zlikwidowano całkowicie ryzyko podrażnień (technologia bezszwowa)

Poprzez specjalny sposób tkania (oplatanie włókna elastomeru, włóknami naturalnego   jedwabiu), uzyskano efekt "rośnięcia razem z dzieckiem" - dużą elastyczność, lepsze dopasowanie do ciała oraz co najważniejsze możliwość wielokrotnego prania w pralce automatycznej - co znacznie optymalizuje koszty terapii opartej o odzież medyczną specjalistyczną.

Dane techniczne - PRZEZANCZENIE: Atopia,egzemy,łuszczyca

Skład materiałowy: Jedwab medyczny

Technologia szycia: Bezszwowe

Dozwolone Pranie" w pralce do 40 st. C

Wydane certyfikaty: BlueSign, CE

Klasyfikacja produktu: Wyrób Medyczny Kl I

Dodatek bakteriobójczy: Tak-Sanitized

1 Przedmiot