Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 - 4 dni
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Elastyczny, wiskozowy bandaż w postaci rękawa ••• Linia Czerwona , o szerokości 3,5cm (nierozciągnięty). Idealny do wsparcia w leczeniu dermatologicznych chorób skóry, a w szczególności atopowego zapalenia skóry (AZS) i egzemy oraz jako retencja opatrunkowa przy zwichnięciach, stłuczeniach, naderwaniach mięśni czy chorobach żylnych. Bandaże Comfifast™ Multistreatch™ są produkowane przy użyciu najwyższej jakości materiałów z zastosowaniem technologii MultiStretch™. Wytrzymały i rozciągliwy we wszystkich kierunkach materiał nie zmienia swoich właściwości nawet po wielokrotnym praniu.

Takie cechy powodują, że produkty w technologii Multistretch™ nadają się idealnie również w zastosowaniach retencji opatrunkowej (przytrzymują opatrunki, nie podrażniają skóry, dopasowują się do ciała-również zniekształconych i z obrzękiem części ciała). Stosowanie opisywanych produktów to spokojna noc (bez drapania i rozdrażnienia) i aktywny dzień (dyskretne gdy nosozne pod ubrankiem właściwym, eliminują podrażnienia i są barierą dla zabrudzeń i brzydkich zapachów stosowanych leków). 

Zgodnie z instrukcją producenta, wyroby z technologią Multistretch™ zachowują swoje właściwości lecznicze, maksymalnie do 30 prań (maksymalna temperatura prania 40°C, dozwolone pranie w pralce automatycznej).

Bandaże Comfifast™ Multistretch™ ••• Linia Czerwona, są przeznaczone dla dzieci o najmniejszych rozmiarach (obwodach kończyn). Szerokość Bandaży  ••• Linia Czerwona wynosi 3,5 cm (gdy nierozciągnięty).

Bandaże Comfifast™ Multistretch™ poleca się szczególnie przy stosowaniu metody zarówno suchych (DryWrapping) jak i mokrych opatrunków (WetWrapping). Bandaże mogą być alternatywnym i tańszym rozwiązaniem w metodzie mokrych opatrunków, gdzie Bandaż stanowi warstwę "mokrą", natomiast dopiero kolejna warstwa "sucha" skomponowana jest z produktów z serii  Comfifast™ Easywrap™ Odzież specjalistyczna. 

Comfifast™ MultiStretch™ Bandaż w postaci rękawa, został wyprodukowany przy zastosowaniu technologii MultiStretch™, pozwalającej na jego rozciąganie w wielu kierunkach równocześnie – zarówno promieniście jak i wzdłuż i w poprzek. Zaprojektowany, aby zapewnić pacjentowi całkowitą swobodę ruchu, zwiększając tym samym komfort noszenia.

Comfifast™ MultiStretch™ powinien być stosowany przede wszystkim przez pacjentów cierpiących z powodu egzemy, AZS, łuszczycy, kontrolowanego obrzęku limfatycznego czy też chorób żylnych jak i po poparzeniach i operacjach.

Jednocześnie można stosować go jako materiał podtrzymujący opatrunki, ochronę wrażliwej skóry lub też alternatywnie w metodzie mokrych opatrunków jako pierwsza warstwa „mokra” bezpośrednio pod ubrankami z serii Comfifast™ Easywrap™ - odzież specjalistyczna.

Comfifast™ MultiStretch™ bandaże w postaci rękawa to gama opatrunków opatrzonych różnymi kodami kolorystycznymi ( poszczególnym kolorom przypisane zostały róże rozmiary (szerokość rękawa). Bandaże Comfifast™ MultiStretch™ produkowane są z lekkich i oddychających materiałów.

W naszym sklepie jest rownież dostępna linia Comfifast™ Easywrap™ (Odzież Specjalistyczna dla dzieci nastolatków i dorosłych), została zaprojektowana w taki sposób aby aktywnie wspomagać leczenie atopowego zapalenia skóry, egzemy, łuszczycy i innych schorzeń dermatologicznych oraz do zabezpieczania skóry w przypadku stosowania sterydów, ciężkich emolientów lub innych maści leczniczych.

Bandaże Comfifast™ Multistretch™ poleca się szczególnie przy stosowaniu metody zarówno suchych (DryWrapping) jak i mokrych opatrunków (WetWrapping). Bandaże mogą być alternatywnym i tańszym rozwiązaniem w metodzie mokrych opatrunków, gdzie Bandaż stanowi warstwę "mokrą", natomiast dopiero kolejna warstwa "sucha" skomponowana jest z produktów z serii  Comfifast™ Easywrap™ Odzież specjalistyczna. 

 


Główne zalety i korzyści stosowania bandaży Multistretch

  • Efektywna forma „przytrzymania” głównego opatrunku bez zbędnego nacisku i napięcia

  • Bezpieczny i prosty w użyciu, nie wymaga zaczepów ani taśmy mocującej

  • W celu zminimalizowania strat, dostępny w wielu wariantach długości

  • Trwały – wielokrotnego użytku, można go prać w pralce do 40 C

  • Dostępny w 5 liniach kolorystycznych, odpowiednich dla różnych rozmiarów (obwodów) kończyn

  • Pełna swoboda ruchu

  • Zwiększony komfort pacjenta

  • „Dostosowuje się” do niekształtnych/zdeformowanych kończyn

  • Odpowiedni do użycia pod bandaże uciskowe i wyroby pończosznicze