Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 - 4 dni
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Podkolanówki dla diabetyków i delikatnych stóp Crabyon (z pancerzy krabów) antracyt

Bawełniane podkolanówki RelaxSan z włóknem Crabyon. Crabyon to włókno powstałe z mieszanki chitosanu i wiskozy. Chitosan jest produktem powstałym z chityny-naturalnej substancji otrzymywanej z pancerzy krabów. Ze względu na swoje specyficzne właściwości doskonale nadaje się do bezpośredniego kontaktu ze skórą. Chroni ją przed wysychaniem dzięki doskonałej zdolności zatrzymywania wilgoci. Równocześnie daje to efekt aksamitnosći,uczucia komfortu i ulgę dla skóry. Chityna działa antybakteryjnie, wspomaga regenerację tkanek a rany po zagojeniu wykazują większą odporność na rozciąganie. Ponadto włókno Crabyon wyprodukowane całkowicie z naturalnych substancji ulega całkowitej biodegradacji nie niszcząc środowiska.

Podkolanówki bez żadnego ucisku.

Perfekcyjnie przylegają do nogi,nie tworząc żadnych zmarszczeń i fałd. Całkowicie płaski szew eliminuje wszelkie podrażnienia w obrębie palców stopy. Specjalnie "żebrowana" konstrukcja skarpet gwarantuje, że się nie zsuwają.

Przeznaczone są dla osób cierpiących na cukrzycę, alergie,grzybicę stóp, artretyzm oraz dla osób o wrażliwych i delikatnych stopach. Rekomendowane są również dla osób bez specjanych problemów zdrowotnych, ale ceniących sobie komfort i elegancję w połączeniu z najwyższymi walorami zdrowotno-higienicznymi.

Skład:
75% Bawełna, 19% Crabyon, 4% Poliamid, 2% Elastan

Skarpety dostępne są w rozmiarach: 1,2,3,4,5 oraz 6. Na zdjęciu znajduje się tabela rozmiarów. Podczas składania zamówienia prosimy o podanie rozmiaru w Uwagach, mailowo bądź telefonicznie.

Opcje produktu

  • Kolor: 

    Antracyt

  • Rodzaj: 

    Podkolanówki