Realizacja zamówienia: 1 - 4 dni
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Skarpety z palcami dla diabetyków ze srebrnym włóknem X-Static czarne

Bawełniane skarpety z PALCAMI z dodatkiem srebrnego włókna X-Static. Srebrna nić X-Static to włókno nylonowe pokryte warstwą czystego srebra. Skarpety RelaxSan dla diabetyków zapewniają bezpośredni kontakt skóry z włóknem X-Static, o unikalnych, korzystnych dla zdrowia właściwościach, co w połaczeniu z bawełną gwarantuje stopie najwyższy komfort i higienę.

Srebrne włókna oddziaływują na strukturę molekularną bakterii i grzybów, eliminując je w naturalny sposób. Dzięki doskonałemu przewodnictwu termicznemu srebra skarpety pozostają chłodne latem a ciepłe zimą. Skarpety posiadają efekt dezodorujący gdyż eliminują bakterie oraz neutralizują amoniak i białka zdenaturowane - główne przyczyny nieprzyjemnych zapachów. Srebro zapobiega również puchnięciu stóp, uczuciu ciężkości i przyspiesza absorpcję obrzęków. Reguluje wydzielanie łoju,chroni przed stanami zapalnymi i korzystnie wpływa na krążenie krwi.

Skarpety bez żadnego ucisku.

Perfekcyjnie przylegają do nogi, nie tworząc żadnych zmarszczeń i fałd. Bezszwowa technologia całkowicie eliminuje wszelkie podrażnienia w obrębie palców stopy, zabezpiecza przestrzenie między palcami przed otarciami i sprawia, że terapeutyczne działenie srebra dociera do tak delikatnych i wrażliwych miejsc stopy.
Specjalnie "żebrowana" konstrukcja skarpet gwarantuje, że się nie zsuwają.

Przeznaczone są dla osób cierpiących na cukrzycę, alergie, grzybicę stóp, artretyzm oraz dla osób o wrażliwych i delikatnych stopach. Rekomendowane są również dla osób bez specjanych problemów zdrowotnych, ale ceniących sobie komfort i elegancję w połączeniu z najwyższymi walorami zdrowotno-higienicznymi.

Skład:
82% Bawełna, 9% X-Static, 6% Poliamid, 3% Elastan

Skarpety dostępne są w rozmiarach: 1,2,3,4,5 oraz 6. Na zdjęciu znajduje się tabela rozmiarów. Podczas składania zamówienia prosimy o podanie rozmiaru w Uwagach, mailowo bądź telefonicznie.


Opcje produktu

  • Kolor: 

    Czarny

  • Rodzaj: 

    Skarpety