Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: na zamówienie/do 7 dni dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Materac prestige baby to połączenie innowacyjnych wysoko elastycznych, o bardzo dużej gęstości pianek produkowanych na bazie olejów roślinnych. Boki to powtórnie spieniana pianka o dużej twardości, dzięki czemu nóżki dziecka nie zapadają się, podczas stawania czy próby chodzenia wokół łóżeczka – rozwiązanie to niweluje ryzyko powstania różnych urazów wynikających z poślizgu, zapadnięciu się nóżek  dziecka na krańcach materaca przy próbie wstawania. Dodatkowo z jednej strony materaca, boki posiadają specjalne nacięcia wentylacyjne. Materac dwustronny. Jedna strona o strukturze gofra została specjalnie zaprojektowana tak aby poprzez liczne kanały wentylacyjne zapewnić odpowiedną cyrkulacje powietrza oraz odprowadzanie wydychanego przez dziecko  dwutlenku węgla. Ponadto taka struktura posiada wyjątkową elastyczność punktową, dzięki czemu  równomiernie rozkłada nacisk  na poszczególne części ciała zapewniając prawidłowy rozwój kostny i komfort snu  dziecka. Druga strona płaska przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Charakteryzuje się jednolitą twardością na całej powierzchni, wspomaga  aktywność ruchową dziecka powodując, że materac zapewnia komfort i  wygodę.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich innowacyjnych rozwiązań  w połączeniu  z właściwościami zastosowanych pianek, zapobiega kumulowaniu się wilgoci wewnątrz materaca co zapobiega rozwojowi  pleśni i roztoczy.  

Odpowiednio dobrany pokrowiec , pikowany wykonany ze specjalnie dobranej dzianiny poliestrowej, aby dodatkowo zapewnić skórze dziecka prawidłową wentylacje w czasie snu oraz utrzymanie optymalnej temperatury ciała. Dzianina o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej z nadrukiem w misie. Pokrowiec można prać w pralce w temp. do 60stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów.  Nie traci swoich właściwości oraz kształtu nawet po wielokrotnym praniu. Zamek odpowiednio wszyty z 4 stron  środkowej części bocznej pokrowca w systemie babysafe zapewnia dziecku brak kontaktu z elementami zamka, a także poprawia komfort  podczas zdejmowania  i zakładania pokrowca.  Wysokość materaca  ok.12 cm, 

Dostępne rozmiary:

120x60cm; 140x70cm 

Pokrowiec posiada atest:

EKOTEX Standard 100

Wkład materaca posiada atesty: 

PZH nr HŻ/C/00059/10, ISO9001-2008, 

EKOTEX Standard 100

Atest Higieniczny nr 146/779/161/2009

Certyfikat CertiPUR 

Rekomendowana cena sprzedaży:

120x60- 419zł

140x70- 449zł