Realizacja zamówienia: na zamówienie/ do 7 dni dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: AirFree

Najbezpieczniejszy i najbardziej przetestowany oczyszczacz na świecie

Wyłączny, opatentowany Termodynamiczno-Sterylizacyjny System (TSS) Airfree został niezależnie przetestowany w środowisku pracowniczym przez renomowane instytucje oraz laboratoria ISO 17025 w sześciu różnych krajach włącznie z USA, Szwecją i Niemcami. Testy te potwierdziły, że Airfree, dzięki swojemu opatentowanemu TSS usuwa do 99,99% mikroorganizmów, bez względu na to jak są małe lub niebezpieczne.

W przeciwieństwie do innych producentów, Airfree udostępnia szczegółowe kopie testów, które gwarantują klientom wybitną efektywność oczyszczacza w redukcji zawartych w powietrzu mikroorganizmów, takich jak:

    *       zarodniki pleśni   
    *       wirusy
    *       bakterie
    *       pyłki kwiatów
    *       zarodniki roztoczy kurzu oraz ich odchody, 
    *       organicznych zapachów
    *       ozonu

airfree-diagram.jpg

Jak działa Airfree?

Airfree jako JEDYNY na rynku posiada sprawdzoną technologię, która całkowicie usuwa i neutralizuje zarodniki pleśni, grzybów, alergeny zawarte w kurzu, wirusy, bakterie, organiczne alergeny oraz ozon. Zasada działania Airfree polega na przepuszczeniu powietrza przez drobne kanały do opatentowanej komory TSS, gdzie 99.99% mikroorganizmów jest spalanych w temperaturze około 200oC. Trujące gazy, takie jak ozon również są niszczone. Ciepło używane w Airfree nie wpływa w żadnym stopniu na temperaturę w pomieszczeniu.

Zanieczyszczone powietrze dostaje się do oczyszczaczy Airfree poprzez konwekcję. Powietrze przepływa przez ceramiczny rdzeń sterylizujący TSSTM, gdzie mikroorganizmy są niszczone w wysokiej temperaturze. Niezależnie od tego, jak niebezpieczne są wirusy, grzyby lub bakterie, mogą być one zniszczone w wysokiej temperaturze ceramicznego rdzenia TSSTM. Ciepło wewnątrz rdzenia wymusza konwekcję powietrza, w efekcie którego powstaje podciśnienie, dzięki któremu powietrze jest zasysane przez wlot znajdujący się na spodzie Airfree. Dzięki zastosowaniu rdzenia TSS TM ilość ozonu w powietrzu zmniejsza się o 26%. 

Airfree jest tani w eksploatacji. Nie posiada żadnych kosztownych filtrów wymiennych lub innych materiałów eksploatacyjnych. Oczyszczacz powietrza Airfree jest przystosowany do pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zużywa przy tym mniej niż 50W żarówka.

Dlaczego Airfree jest najbezpieczniejszy?

Airfree nie emituje ozonu.

Oczyszczacz Airfree nie emituje żadnych niebezpiecznych związków, jonów, promieni UV ani ozonu. Niezależne testy przeprowadzone w laboratoriach w Szwecji wykazały, że Airfree faktycznie redukuje poziom ozonu o 26%.
Niektórzy producenci twierdzą, że ich urządzenia wytwarzają ozon w granicach ustanowionych przez EPA, czyli 0.05 ppm. Mimo to, EPA ostrzega, że te urządzenia nie gwarantują utrzymania poziomu ozonu w granicach normy. Ważnym bowiem jest fakt, że 0.05 ppm jest to ilość jaką urządzenie wytwarza przez 8 godzin. Natomiast oczyszczacze są używane z reguły przez 24 godziny, co może spowodować przekroczenie tej ilości.

Nie ma potrzeby wymiany brudnych i skażonych filtrów.

Dla alergików kontakt z zakażonymi materiałami może być bardzo szkodliwy, może prowadzić do poważnych reakcji alergicznych.
Airfree całkowicie usuwa i eliminuje wszystkie organiczne związki. Airfree usuwa wszystkie mikroorganizmy, jak również ich szkodliwe pierwiastki i bio-toksyny.

Dlaczego Airfree?


1. Skuteczny! Airfree został przetestowany w istniejących środowiskach pracowniczych, w których występują mikroorganizmy takie jak zarodniki pleśni, bakterie, wirusy oraz kurz. Jego skuteczność potwierdzają liczne dokumenty.

2. Szybkie działanie! Redukcja mikroorganizmów zaczyna się już po 15 minutach od włączenia urządzenia.

3. Cichy! Bezgłośne działanie.

4. Ekonomiczny! Technologia Airfree TSS zużywa mniej prądu niż 50W żarówka i nie wymaga wymiany żadnych części ani filtrów, które mogą kosztować nawet setki złotych w przeciągu roku.

5. Żadnych wymiennych filtrów ani lamp UV! Wymienne części w innych oczyszczaczach mogą kosztować nawet ponad 500zł rocznie.

6. Łatwy w instalacji oraz użyciu! Po prostu umieść Airfree na podłodze i podłącz do najbliższego gniazdka. Nie ma potrzeby stałego czyszczenia ani konserwacji oczyszczacza.

7. Bezpieczny! Bez potrzeby dotykania i wymieniania brudnych i skażonych filtrów. Elektryczne bezpieczeństwo jest gwarantowane poprzez CE oraz TUV, Pieczęć Akceptacji (Seals of Approval).

8. Wolny od ozonu i jonów! Technologia Airfree TSS jest wolna od ozonu i jonów oraz nie emituje żadnych niebezpiecznych związków. Airfree redukuje toksyny oraz Ozon, który według EPA może uszkadzać tkankę płucną i przyczyniać się do rozwoju astmy.

9. Trwały! Airfree jest mocny i trwały, nie zawiera ruchomych części, a co za tym idzie, nie widać na nim śladów użytkowania ani zadrapań.

10. Elitarna technologia czyszczenia! Technologia TSS używa ciepło do spalania mikroorganizmów. Nie posiada filtrów z włókna szklanego, ani innych szkodliwych dla środowiska materiałów. Airfree jest prawdopodobnie jedynym oczyszczaczem powietrza, który jednocześnie redukuje ozon oraz niszczy mikroorganizmy.

11. Mały i przenośny!

Wydajność: 32 m2 (60 m3)
Wewnętrzna temperatura: 200 st. C
Zużycie prądu: 45W
Napięcie: 230V
Wymary (wysokość x średnica) w mm: 265 x 215
Głośność: całkowicie cichy
Waga: 1,09 kg
Okres gwarancji: 24 miesiące

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...