Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: na zamówienie/ do 7 dni dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Oczyszczacz powietrza Airfree FIT40 to nowoczesne urządzenie do montażu na ścianie.

FIT40 jest niewielki, a ze względu na charakter montażu, nie zajmuje dodatkowego miejsca. Mimo niepozornego wyglądu, jest wysoce efektywny, co zostało potwierdzone przez liczne testy laboratoryjne. Skuteczność działania Airfree FIT jest najwyższa spośród oczyszczaczy powietrza, ze względu na wykorzystanie procesu spalania. Ceramiczny rdzeń znajdujący się wewnątrz urządzenia, rozgrzewając się do ok 200ºC, niweluje większość mikroorganizmów zawartych w powietrzu. Zaletą Airfree jest brak filtrów, których wymiana jest zwykle kosztowna i kłopotliwa, natomiast wykorzystanie opatentowanej technologii TSS umożliwia zniszczenie nawet najmniejszych czastek drobnoustrojów.

Usuwane są między innymi grzyby, pleśnie, zaraźliwe bakterie i wirusy, alergeny odzwierzęce, pyłki, zapachy i roztocza. Efektywność w niszczeniu alergenów Der p 1 wykazano w laboratorium Insect Ins. i wynosi 70,6%. Airfree jest przydatny dla wszystkich osób chcących zapewnić sobie i swojej rodzinie zdrowe i czyste powietrze. 

Niewielkie wymiary umożliwiają umieszczenie FIT40 praktycznie wszędzie. Oczyszczacz nie wymaga ciągłego nadzoru, ponieważ obudowa nie nagrzewa się. Co więcej oczyszczone powietrze ulega schłodzeniu przed powrotem do pomieszczenia, nie wpływając na temperaturę w nim panującą.

Co niszczy Airfree?

ROZTOCZA - roztocza oraz ich odchody są źródłem wielu groźnych dla zdrowia oraz życia uczuleń oraz alergii. Jest to najbardziej pospolity i tym samym wszechobecny alergen, bardzo trudny do usunięcia, jednak dzięki nowoczesnej technologii TSS, roztocza i ich populacje są skutecznie eliminowane.

OZON - Airfree obniża stężenie Ozonu z powietrza aż o 26%, co więcej sam go nie wydziela. Ozon jest szkodliwy dla tkanek płuc i powoduje podrażnienie gardła. Stanowi też groźną przyczynę rozwoju astmy.

PYŁKI ROŚLIN - pyłki roślin stanowią dużą przeszkodę dla alergików, szczególnie wiosną w okresie kwitnięcia. Airfree eliminuje niepożądane alergeny zapewniając spokój i bezpieczeństwo.

WIRUSY I BAKTERIE - W powietrzu obecne są groźne bakterie i wirusy, które są źródłem większości chorób zakaźnych takich jak grypa, ospa czy różyczka. Airfree spala je wewnątrz ceramicznego rdzenia, tworząc bezpieczne warunki dla rozwoju dzieci.

ZARODNIKI PLEŚNI I GRZYBÓW - Oczyszczacz powietrza Airfree niszczy obecne w powietrzy grzyby, pleśnie i ich zarodniki, które są częstą przyczyną alergii.

ZAPACHY ORGANICZNE - Dzięki Airfree można cieszyć się powietrzem wolnym od wszelkich nieprzyjemnych zapachów, gwarantując świeże i czyste powietrze.

ALERGENY ZWIERZĄT DOMOWYCH - alergeny zwierząt domowych są często źródłem alergii u dzieci i alergików. Głównie są to enzymy, z którymi Airfree z łatwością sobie poradzi.

  

PARAMETRY TECHNICZNE 

Dane techniczne

Wydajność m2 16

Zużycie energii W 3-36

Poziom hałasu dB ultra cichy

Napięcie V/Hz 220/50

Wymiary średnica cm 16

wysokość cm 30

Waga kg 0,7

Światło antystresowe NIE

Gwarancja 2 lata

ZASTOSOWANIE

pokoje dziecięce - stosowanie oczyszczaczy Airfree zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby wirusowe przenoszone drogą kropelkową, także zmniejsza dolegliwości wywoływane przez alergeny.

budynki szkolne i przedszkola - szkoły i przedszkola są siedliskiem wielu niebezpiecznych chorób przenoszonych drogą kropelkową. Dzięki umieszczeniu Airfree w salach lekcyjnych, ryzyko wystąpienia chorób, a nawet epidemii jest dużo mniejsze.

pracownie laboratoryjne, ośrodki zdrowia i szpitale - największe siedlisko groźnych chorób jest w szpitalach oraz laboratoriach, natomiast oczyszczacze powietrza Airfree z powodzeniem mogą być stosowane w takich miejscach.

budynki użyteczności publicznej oraz biura - Airfree można stosować w miejscach, w których przebywa wiele osób, występuje tam większe ryzyko szerzenia się niebezpiecznych chorób.

muzea, biblioteki, archiwa - na eksponatach i starych książkach osadza się wiele kurzu oraz pleśni szkodliwych dla przechowywanych przedmiotu. W celu uniknięcia zniszczenia okazów można zastosować oczyszczacz powietrza Airfree.

restauracje i hotele - Airfree można zastosować w restauracjach i pokojach hotelowych, co zwiększy komfort i bezpieczeństwo przebywania w takich miejscach, jak i polepszy opinie gości na temat danego miejsca.

kuchnie i spiżarnie - w kuchniach i spiżarniach mamy do czynienia z roztoczami jak i z pleśniami. Airfree bardzo szybko i efektywnie oczyści powietrze z niepożądanych drobnoustrojów.

statki i jachty - przy zwiększonej wilgotności występuje wiele pleśni i grzybów, szkodliwych dla zdrowia.

wspomagająco przy chorobach płuc - Airfree obniża stężenie ozonu, jak i alergenów i szkodliwych mikroorganizmów z powietrza, dzięki czemu znacznie odciąża organizmy osób wrażliwych, z problemami przy oddychaniu.

pomaga w przechowywaniu taśm wideo i urządzeń optycznych - dzięki Airfree zostaje ograniczone do minimum ryzyko zniszczenia cennych wspomnień zawartych na nośnikach pamięci.

Polecamy