Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: na zamówienie/ do 7 dni dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Konwekcyjny oczyszczacz powietrza Airfree WM300SS jest stacjonarnym urządzeniem przeznaczonym do montażu na ścianie. Eliminuje niepożądane mikroorganizmy z powietrza do 99%. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii TSS. Airfree WM300SS spala drobnoustroje wewnątrz ceramicznego rdzenia, który rozgrzewając się do temperatury blisko 200ºC, tworzy warunki, w jakich większość mikroorganizmów jest natychmiast niszczona. W Airfree, w przeciwieństwie do innych oczyszczaczy, nie stosuje się filtrów, których wymiana jest zarówno kosztowna jak i kłopotliwa. 

Airfree WM300SS ma zastosowanie głównie komercyjne, przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni nieprzekraczającej 80m2. Niszczy bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby, roztocza i alergeny. W celu ochrony książek i zabytków przed pleśnią możliwe jest stosowanie go m.in. w muzeach, bibliotekach i archiwach. Efekty widoczne będą także w szpitalach, gdzie występuje wysokie stężenie chorobotwórczych bakterii. Badania przeprowadzone w warunkach szpitalnych przez INETI w Portugalii wykazały zdolność Airfree do niszczenia pleśni w 85% oraz bakterii w 81%.

Powietrze po oczyszczeniu przechodzi przez komorę chłodzenia i nie ma wpływu na temperaturę panującą w oczyszczanym pomieszczeniu. Efektywność Airfree WM300SS została udowodniona szeregiem testów wykonywanych w niezależnych laboratoriach w różnych krajach. Udowodniono również predyspozycje oczyszczacza do przedłużania świeżości żywności, przeprowadzając badanie na truskawce. Oczyszczacz jest całkowicie cichy i nie przeszkadza swoją pracą nawet w nocy.

Co niszczy Airfree?

ROZTOCZA - roztocza oraz ich odchody są źródłem wielu groźnych dla zdrowia oraz życia uczuleń oraz alergii. Jest to najbardziej pospolity i tym samym wszechobecny alergen, bardzo trudny do usunięcia, jednak dzięki nowoczesnej technologii TSS, roztocza i ich populacje są skutecznie eliminowane.

OZON - Airfree obniża stężenie Ozonu z powietrza aż o 26%, co więcej sam go nie wydziela. Ozon jest szkodliwy dla tkanek płuc i powoduje podrażnienie gardła. Stanowi też groźną przyczynę rozwoju astmy.

PYŁKI ROŚLIN - pyłki roślin stanowią dużą przeszkodę dla alergików, szczególnie wiosną w okresie kwitnięcia. Airfree eliminuje niepożądane alergeny zapewniając spokój i bezpieczeństwo.

WIRUSY I BAKTERIE - W powietrzu obecne są groźne bakterie i wirusy, które są źródłem większości chorób zakaźnych takich jak grypa, ospa czy różyczka. Airfree spala je wewnątrz ceramicznego rdzenia, tworząc bezpieczne warunki dla rozwoju dzieci.

ZARODNIKI PLEŚNI I GRZYBÓW - Oczyszczacz powietrza Airfree niszczy obecne w powietrzy grzyby, pleśnie i ich zarodniki, które są częstą przyczyną alergii.

ZAPACHY ORGANICZNE - Dzięki Airfree można cieszyć się powietrzem wolnym od wszelkich nieprzyjemnych zapachów, gwarantując świeże i czyste powietrze.

ALERGENY ZWIERZĄT DOMOWYCH - alergeny zwierząt domowych są często źródłem alergii u dzieci i alergików. Głównie są to enzymy, z którymi Airfree z łatwością sobie poradzi.

  

PARAMETRY TECHNICZNE -Dane techniczne

Wydajność m2 80

Zużycie energii W 96

Poziom hałasu dB ultra cichy

Napięcie V/Hz 220/50

Wymiary średnica cm 20

wysokość cm 60

Waga kg 3,6

Światło antystresowe NIE

Gwarancja 2 lata

ZASTOSOWANIE

pokoje dziecięce - stosowanie oczyszczaczy Airfree zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby wirusowe przenoszone drogą kropelkową, także zmniejsza dolegliwości wywoływane przez alergeny.

budynki szkolne i przedszkola - szkoły i przedszkola są siedliskiem wielu niebezpiecznych chorób przenoszonych drogą kropelkową. Dzięki umieszczeniu Airfree w salach lekcyjnych, ryzyko wystąpienia chorób, a nawet epidemii jest dużo mniejsze.

pracownie laboratoryjne, ośrodki zdrowia i szpitale - największe siedlisko groźnych chorób jest w szpitalach oraz laboratoriach, natomiast oczyszczacze powietrza Airfree z powodzeniem mogą być stosowane w takich miejscach.

budynki użyteczności publicznej oraz biura - Airfree można stosować w miejscach, w których przebywa wiele osób, występuje tam większe ryzyko szerzenia się niebezpiecznych chorób.

muzea, biblioteki, archiwa - na eksponatach i starych książkach osadza się wiele kurzu oraz pleśni szkodliwych dla przechowywanych przedmiotu. W celu uniknięcia zniszczenia okazów można zastosować oczyszczacz powietrza Airfree.

restauracje i hotele - Airfree można zastosować w restauracjach i pokojach hotelowych, co zwiększy komfort i bezpieczeństwo przebywania w takich miejscach, jak i polepszy opinie gości na temat danego miejsca.

kuchnie i spiżarnie - w kuchniach i spiżarniach mamy do czynienia z roztoczami jak i z pleśniami. Airfree bardzo szybko i efektywnie oczyści powietrze z niepożądanych drobnoustrojów.

statki i jachty - przy zwiększonej wilgotności występuje wiele pleśni i grzybów, szkodliwych dla zdrowia.

wspomagająco przy chorobach płuc - Airfree obniża stężenie ozonu, jak i alergenów i szkodliwych mikroorganizmów z powietrza, dzięki czemu znacznie odciąża organizmy osób wrażliwych, z problemami przy oddychaniu.

pomaga w przechowywaniu taśm wideo i urządzeń optycznych - dzięki Airfree zostaje ograniczone do minimum ryzyko zniszczenia cennych wspomnień zawartych na nośnikach pamięci.

Polecamy