Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: na zamówienie/ do 7 dni dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Airfree WM600 jest wysokowydajnym urządzeniem do montażu na ścianie, przeznaczonym do pomieszczeń o powierzchni 120m2. Ze względu na wysoką wydajność, doskonale sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, w których wymagana jest odpowiednia jakość powietrza, takich jak szpitale, przychodnie lekarskie, muzea, archiwa i hale z produkcją żywności, gdzie ochroni produkty i osoby tam przebywające przed szkodliwym działaniem pleśni i grzybów. Takie predyspozycje zostały udowodnione przeprowadzając test z udziałem świeżej truskawki.

Oczyszczacz WM600 usuwa niepożądane drobnoustroje z powietrza poprzez wykorzystanie opatentowanej technologii TSS. Powietrze zasysane jest na zasadzie konwekcji, a następnie spalone dzięki rozgrzanemu do 200ºC ceramicznemu rdzeniowi. Taki proces usuwa nawet najmniejsze drobnoustroje, które w innych typach oczyszczaczy nie zostają zatrzymane na filtrach ze względu na zbyt mały rozmiar. Airfree nie posiada części eksploatacyjnych, które szczególnie przy oczyszczaczach komercyjnych są bardzo kosztowne.

Co niszczy Airfree?

ROZTOCZA - roztocza oraz ich odchody są źródłem wielu groźnych dla zdrowia oraz życia uczuleń oraz alergii. Jest to najbardziej pospolity i tym samym wszechobecny alergen, bardzo trudny do usunięcia, jednak dzięki nowoczesnej technologii TSS, roztocza i ich populacje są skutecznie eliminowane.

OZON - Airfree obniża stężenie Ozonu z powietrza aż o 26%, co więcej sam go nie wydziela. Ozon jest szkodliwy dla tkanek płuc i powoduje podrażnienie gardła. Stanowi też groźną przyczynę rozwoju astmy.

PYŁKI ROŚLIN - pyłki roślin stanowią dużą przeszkodę dla alergików, szczególnie wiosną w okresie kwitnięcia. Airfree eliminuje niepożądane alergeny zapewniając spokój i bezpieczeństwo.

WIRUSY I BAKTERIE - W powietrzu obecne są groźne bakterie i wirusy, które są źródłem większości chorób zakaźnych takich jak grypa, ospa czy różyczka. Airfree spala je wewnątrz ceramicznego rdzenia, tworząc bezpieczne warunki dla rozwoju dzieci.

ZARODNIKI PLEŚNI I GRZYBÓW - Oczyszczacz powietrza Airfree niszczy obecne w powietrzy grzyby, pleśnie i ich zarodniki, które są częstą przyczyną alergii.

ZAPACHY ORGANICZNE - Dzięki Airfree można cieszyć się powietrzem wolnym od wszelkich nieprzyjemnych zapachów, gwarantując świeże i czyste powietrze.

ALERGENY ZWIERZĄT DOMOWYCH - alergeny zwierząt domowych są często źródłem alergii u dzieci i alergików. Głównie są to enzymy, z którymi Airfree z łatwością sobie poradzi.

  

PARAMETRY TECHNICZNE -Dane techniczne

Wydajność m2 120

Zużycie energii W 192

Poziom hałasu dB ultra cichy

Napięcie V/Hz 220/50

Wymiary średnica cm 25

wysokość cm 68

Waga kg 5,4

Światło antystresowe NIE

Gwarancja 2 lata

ZASTOSOWANIE

pokoje dziecięce - stosowanie oczyszczaczy Airfree zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby wirusowe przenoszone drogą kropelkową, także zmniejsza dolegliwości wywoływane przez alergeny.

budynki szkolne i przedszkola - szkoły i przedszkola są siedliskiem wielu niebezpiecznych chorób przenoszonych drogą kropelkową. Dzięki umieszczeniu Airfree w salach lekcyjnych, ryzyko wystąpienia chorób, a nawet epidemii jest dużo mniejsze.

pracownie laboratoryjne, ośrodki zdrowia i szpitale - największe siedlisko groźnych chorób jest w szpitalach oraz laboratoriach, natomiast oczyszczacze powietrza Airfree z powodzeniem mogą być stosowane w takich miejscach.

budynki użyteczności publicznej oraz biura - Airfree można stosować w miejscach, w których przebywa wiele osób, występuje tam większe ryzyko szerzenia się niebezpiecznych chorób.

muzea, biblioteki, archiwa - na eksponatach i starych książkach osadza się wiele kurzu oraz pleśni szkodliwych dla przechowywanych przedmiotu. W celu uniknięcia zniszczenia okazów można zastosować oczyszczacz powietrza Airfree.

restauracje i hotele - Airfree można zastosować w restauracjach i pokojach hotelowych, co zwiększy komfort i bezpieczeństwo przebywania w takich miejscach, jak i polepszy opinie gości na temat danego miejsca.

kuchnie i spiżarnie - w kuchniach i spiżarniach mamy do czynienia z roztoczami jak i z pleśniami. Airfree bardzo szybko i efektywnie oczyści powietrze z niepożądanych drobnoustrojów.

statki i jachty - przy zwiększonej wilgotności występuje wiele pleśni i grzybów, szkodliwych dla zdrowia.

wspomagająco przy chorobach płuc - Airfree obniża stężenie ozonu, jak i alergenów i szkodliwych mikroorganizmów z powietrza, dzięki czemu znacznie odciąża organizmy osób wrażliwych, z problemami przy oddychaniu.

pomaga w przechowywaniu taśm wideo i urządzeń optycznych - dzięki Airfree zostaje ograniczone do minimum ryzyko zniszczenia cennych wspomnień zawartych na nośnikach pamięci.