Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: na zamówienie/ do 7 dni dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Wysokiej klasy oczyszczacz IRIS z ceramicznym rdzeniem sterylizującym TSS® jest doskonały do miejsc podatnych i wrażliwych na działanie roztoczy kurzu domowego, zarodników grzybów, pleśni, wirusów i bakterii. Sprawdza się w pokojach dziecięcych, domach spokojnej starości, a także muzeach czy archiwach. Spełnia najwyższe standardy higieny wymagane przez astmatyków, alergików, osoby obłożnie chore czy niemowlęta. Dodatkowo ma działanie antystresowe – subtelna zmiana kolorów światła daje niepowtarzalny klimat spokoju i relaksu.

Wewnątrz urządzenia umieszczony został ceramiczny rdzeń, który rozgrzewając się do 200ºC niszczy większość mikroorganizmów znajdujących się w przepływającym powietrzu. Powietrze zasysane jest na zasadzie konwekcji, a drobnoustroje zostają spalone. Pracując przez cały czas, urządzenie utrzymuje w pomieszczeniu niemal sterylne warunki. Airfree IRIS nie ma wpływu na temperaturę panującą w pomieszczeniu, ponieważ powietrze po oczyszczeniu przechodzi przez komorę chłodzenia.

Elegancki design, piękne światło, cicha praca, wydajność i skuteczność sprawiają, że to rozwiązanie doskonałe nawet tam, gdzie wymagane są też wysokie standardy estetyczne. Dzięki temu, że jest niewielki i lekki, z łatwością możesz go ustawić tam, gdzie jednocześnie nie będzie przeszkadzał i uatrakcyjni wystrój wnętrza.

Airfree Iris ma możliwość dopasowania swojego wyglądu do wystroju pomieszczenia lub nastroju użytkownika.

Może świecić w 9 różnych kolorach, dzięki czemu może wpływać na samopoczucie.
Airfree oferuje możliwość wyboru koloru światła.

 • Czerwony – podnosi witalność funkcji fizycznych i redukuje  smutek, depresję i ospałość.
 • Różowy – skłania do przejawiania uczuć, np. miłości i współczucia.
 • Biały – reprezentuje spokój, czystość, niewinność i prawdę.
 • Fioletowy – pomaga znormalizować hormony i nadczynność gruczołów.
 • Ciemnoniebieski – pomaga oczyścić swoje myśli i uczucia.
 • Niebieski – relaksuje i uspokaja.
 • Zielony – łagodzi emocje,  wzmacnia świadomość i zrozumienie.
 • Żółty – wzmaga radość i dobrze nastraja, wzmacniając system nerwowy, poprawia krążenie.
 • Pomarańczowy – to zapał, entuzjazm, energia, dynamizm. Pomaga w asymilacji.

Airfree IRIS - Charakterystyka:

 •  Ceramiczny rdzeń sterylizujący TSS®, w którego wnętrzu niszczone jest 99,99% mikroorganizmów
 •  Komora chłodzenia – ochładza powietrze i oddaje je do otoczenia
 •  Dioda – włącza i wyłącza urządzenie
 •  Wysoka wydajność – w zależności od modelu: 16 m², 24 m², 32 m², 50 m², 60 m²
 •  Zmieniające się, relaksujące kolory światła
 •  Nowoczesny design
 •  Energooszczędność – 50 W
 •  Redukcja ozonu o 26%

Opatentowana technologia

Oczyszczacze Airfree jako jedyne wykorzystują innowacyjną technologię TSS. Ceramiczny rdzeń wewnątrz urządzenia, po rozgrzaniu do 200°C spala wszystkie niepożądane mikroorganizmy i zanieczyszczenia z powietrza. Technologia TSS znajduje swoje zastosowanie w aż 50 krajach.

brak

Nie wymaga konserwacji

Dzięki wykorzystaniu technologii TSS, nie ma potrzeby dokonywania dodatkowej konserwacji. Największą zaletą jest brak potrzeby wymiany filtrów, które po zużyciu skażone są licznymi chorobotwórczymi bakteriami, a co więcej są bardzo kosztowne, ponieważ ich wymiana w standardowych oczyszczaczach to wydatek rzędu kilkuset złotych.

ozon

Nie uwalnia ozonu ani jonów

Oczyszczacze powietrza Airfree nie wydzielają ozonu ani jonów, które szkodzą środowisku naturalnemu, co więcej szczegółowe badania wykazały, że oczyszczacze obniżają stężenie ozonu w powietrzu aż o 26%

maly

Mały, przenośny

Waga oczyszczaczy nie przekracza 2kg, co ułatwia jego transport, natomiast dzięki niewielkim wymiarom zajmuje mało miejsca i nie przeszkadza podczas codziennego użycia.

energia

Niskie zużycie energii

Urządzenie pobiera nie więcej prądu niż 60W żarówka, dlatego jest przyjazne środowisku i nie odbije się znacząco na rachunkach za prąd.

cicho

Całkowicie bezgłośne

Airfree nie ma turbin ani wentylatorów, co skutkuje kompletnie bezgłośną pracą. Nie przeszkadza w odpoczynku i nie zakłóca snu Tobie ani Twojemu dziecku.

light

Oświetlenie nocne

Wnętrze urządzenia jest wyposażone w antystersowe światło występujące w 9 kolorach: pomarańczowy, czerwony, żółty, różowy, zielony, fioletowy, niebieski, biały oraz ciemnoniebieski

nagr

Polecamy