Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: na zamówienie/ do 7 dni dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Airfree T40 to niezawodny oczyszczacz powietrza, który jako jedyne urządzenie na rynku ma tak wysoką skuteczność. Rewelacyjne efekty zostały uzyskane dzięki zastosowaniu technologii TSS. Wewnątrz urządzenia umieszczony został ceramiczny rdzeń, który rozgrzewając się do 200ºC niszczy większość mikroorganizmów znajdujących się w przepływającym powietrzu. Powietrze zasysane jest na zasadzie konwekcji, a drobnoustroje zostają spalone. Pracując przez cały czas, urządzenie utrzymuje w pomieszczeniu niemal sterylne warunki. Praca T40 nie ma wpływu na temperaturę panującą w pomieszczeniu, ponieważ powietrze po oczyszczeniu przechodzi przez komorę chłodzenia.

Airfree usuwa z powietrza bakterie, wirusy, roztocza, kurz, alergeny, grzyby i pleśnie wraz z zarodnikami. Działanie oczyszczacza przydatne jest w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienki i kuchnie, oraz w miejscach o bardzo rygorystycznych zaleceniach dotyczących jakości powietrza, takich jak muzea, archiwa i szpitale. Testy laboratoryjne przeprowadzone w warunkach szpitalnych przez INETI wykazują, że Airfree niszczy 85% pleśni oraz 81% bakterii.

Co składa się na oczyszczacz Airfree T 40?

 •  Ceramiczny rdzeń sterylizujący TSS®, w którego wnętrzu niszczone jest 99,99% mikroorganizmów
 •  Komora chłodzenia – ochładza powietrze i oddaje je do otoczenia
 •  Dioda – włącza i wyłącza urządzenie
 •  Wysoka wydajność – 16 m²
 •  Nowoczesny design
 •  Energooszczędność – 33W
 •  Redukcja ozonu o 26%
 • eco
  Opatentowana technologia

  Oczyszczacze Airfree jako jedyne wykorzystują innowacyjną technologię TSS. Ceramiczny rdzeń wewnątrz urządzenia, po rozgrzaniu do 200°C spala wszystkie niepożądane mikroorganizmy i zanieczyszczenia z powietrza. Technologia TSS znajduje swoje zastosowanie w aż 50 krajach.

  brak

  Nie wymaga konserwacji

  Dzięki wykorzystaniu technologii TSS, nie ma potrzeby dokonywania dodatkowej konserwacji. Największą zaletą jest brak potrzeby wymiany filtrów, które po zużyciu skażone są licznymi chorobotwórczymi bakteriami, a co więcej są bardzo kosztowne, ponieważ ich wymiana w standardowych oczyszczaczach to wydatek rzędu kilkuset złotych.

  ozon

  Nie uwalnia ozonu ani jonów

  Oczyszczacze powietrza Airfree nie wydzielają ozonu ani jonów, które szkodzą środowisku naturalnemu, co więcej szczegółowe badania wykazały, że oczyszczacze obniżają stężenie ozonu w powietrzu aż o 26%

  maly

  Mały, przenośny

  Waga oczyszczaczy nie przekracza 2kg, co ułatwia jego transport, natomiast dzięki niewielkim wymiarom zajmuje mało miejsca i nie przeszkadza podczas codziennego użycia.

  energia

  Niskie zużycie energii

  Urządzenie pobiera nie więcej prądu niż 60W żarówka, dlatego jest przyjazne środowisku i nie odbije się znacząco na rachunkach za prąd.

  cicho

  Całkowicie bezgłośne

  Airfree nie ma turbin ani wentylatorów, co skutkuje kompletnie bezgłośną pracą. Nie przeszkadza w odpoczynku i nie zakłóca snu Tobie ani Twojemu dziecku.

  light

  Oświetlenie nocne

  Wnętrze urządzenia jest wyposażone w antystersowe światło występujące w 9 kolorach: pomarańczowy, czerwony, żółty, różowy, zielony, fioletowy, niebieski, biały oraz ciemnoniebieski

  nagr

  Nagradzany projekt

  Oprócz wysokiej efektywności, oczyszczacze Airfree charakteryzują się ciekawym designem, za co niejednokrotnie zostały nagradzane. Świetnie prezentują się w każdym wnętrzu, stanowiąc ciekawe dopełnienie pomieszczeń.

Polecamy