Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: planowana dostawa początek marca 2017 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

WINIX U450 wysokiej klasy oczyszczacz powietrza z 5-stopniowym, rozbudowanym systemem filtrującym, gwarantującym czyste powietrze. Doskonale sprawdza się tam, gdzie wymagany jest najwyższy poziom higieny, również przy alergiach i astmach. Likwiduje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, w tym:

brzydkie zapachy, bakterie, pleśnie, grzyby, toksyny, roztocza kurzu domowego, związki chemiczne, włosy, sierść zwierząt

System Oczyszczania Powietrza w WINIX U450:

Antybakteryjny filt wstępny pokryty powłoką CleanCel® (antymikrobowa powłoka chroniąca oczyszczacz przed bakteriologicznymi i innymi zanieczyszczeniami) - proces filtracji rozpoczyna się od wychwycenia z powietrza największych cząstek. Pre-filtr łapie włosy, sierść, kurz i tym podobne większe zanieczyszczenia.

Filtr HEPA 99,97% True-HEPA Filter - dezynfekuje powietrze i eliminuje cząsteczki kurzu, zarodniki pleśni, pyłki, wirusy i bakterie. Wychwytuje do 99,97% szkodliwych substancji do wielkości 0,3 mikrona.

Washable Pre-Filter (antyzapachowy filtr węglowy) - filtr neutralizuje wszelkiego rodzaju nieprzyjemne zapachy.

WINIX Plasma Wave - generuje ujemne i dodatnie jony, tworząc w połączeniu z wodą hydroksyle, które natychmiast neutralizują i rozbijają wirusy, bakterie, związki chemiczne, brzydkie zapachy czy szkodliwe gazy. Funkcję tę można włączyć lub wyłączyć. 

Najwyższą jakość gwarantuje zgodność z międzynarodowymi normami (CE, RoHS, Energy Star) oraz certyfikaty ECARF, UK Allergy, AHAM.

 Plasma Wave

Plasma Wave niszczy zanieczyszczenia na poziomie molekularnym. W przeciągu sekundy Plasma Wave łączy się naturalnie w powietrzu z cząsteczkami wody (H2O), tworząc cząsteczki hydroksylowe (hydroxyl radical, *OH).

 "OH" to niestabilne cząstki, które kradną atomy wodoru od sąsiadujących cząstek (zanieczyszczeń) i przekształcają je w nieszkodliwe cząstki wody, dwutlenku węgla i inne nieszkodliwe cząsteczki. W efekcie następuje wyraźne zmniejszenie ilości zanieczyszczeń. Przekształcając cząsteczki, Plasma Wave redukuje niepożądane zapachy, chemiczne opary (VOC), redukuje również inne zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu. Technologia Plasma Wave jest bezpieczna, ponieważ OH żyją tylko nanosekundę, podczas której przekształcają otaczające je cząsteczki zanieczyszczeń. Co najważniejsze, w przeciwieństwie do technologii opartej na jonach, Plasma Wave nie wytwarza ozonu.

 W połączeniu z wentylatorem i filtrami systemu czyszczącego, Plasama Wave skutecznie i efektywnie czyści powietrze z niepożądanych zanieczyszczeń, łącznie z kurzem, dymem, zanieczyszczeniami, chemicznymi oparami, alergenami i nieprzyjemnymi zapachami.

 

Oczyszczacz powietrza - zalety i funkcje urządzenia:

 • Panel elektryczny – wyświetla wszystkie funkcje urządzenia.
 • Czujnik jakości powietrza – kontroluje na bieżąco jakość powietrza, dzięki czemu wiesz, na jakim etapie oczyszczania jest pomieszczenie, w którym przebywasz.
 • Tryb Auto – urządzenie może działać bez ingerencji użytkownika, bazując na czujniku jakości powietrza i samodzielnie dobierając prędkość wentylatora.
 • 4 poziomy prędkości: niski, średni, szybki i turbo – pozwala dostosować poziom pracy urządzenia do Twoich potrzeb, im wyższy tryb wybierzesz, tym szybciej i intensywniej będzie odbywał się proces czyszczenia powietrza.
 • Czujnik światła – wbudowany czujnik światła z funkcją „Tryb nocny” (Sleep mode). Po włączeniu trybu czujnik światła wykryje, kiedy w pokoju zrobi się ciemno i automatycznie przyciemni światła na panelu kontrolnym i zredukuje poziom prędkości do najniższego. Ustawienia te nie zmienią się dopóki w pokoju nie będzie jasno.
 • Cicha praca - oczyszczacz powietrza WINIX ma cztery poziomy prędkości i na każdym z nich pracuje bardzo cicho, dzięki bardzo dobrze sprawdza się w nocy.
 • Wyprodukowany w KOREI

UWAGA:

Wskaźnik CHECK FILTER (sprawdzanie filtra) zasygnalizuje, kiedy należy wymienić filtry, jednakże w większości przypadków należy zrobić to raz na rok.

Wszystkie filtry należy czyścić raz na 3 miesiące. Dokładne spososoby konserwacji opisane sa w instrukcji obsługi, która znajduje się pod opisem produktu.

 

Oczyszczacz powietrza - dane techniczne:  

Etapy oczyszczania powietrza

Wstępny filtr antybakteryjny
Filtr Cleancel (ochrona antymikrobowa)
Filtr True HEPA (skuteczność 99,97%)
Filtr węglowy przeciw nieprzyjemnym zapachom
WINIX Plasma Wave (jonizator powietrza)

Wydajność (HEPA)

99,97%

Czujniki:

Czujnik zapachu i zanieczyszczenia powietrza

Czujnik światła

Wskaźniki:

Wskaźnik jakości powietrza

Wskaźnik wymiany filtrów

Wskaźnik prędkości wentylatora

Wskaźnik trybu pracy

Ustawienia mocy:

Auto i manualne

Poziom hałasu:

27 - 60 db(A)

Zużycie energii:

10 - 110 W

Max powierzchnia pomieszczenia:

45m2 (98m2 wg CADR)

Waga:

8 kg

Wymiary SZER x WYS x GŁ:

650 x 440 x 260 mm

 

W komplecie wraz z oczyszczaczem powietrza:

 • Oczyszczacz powietrza Winix
 • Kaseta na filtry:
  • Zmywalny Pre-Filtr
  • Filtr True HEPA
  • Zmywalny filtr węglowy (Advanced Odor Control
 • Instrukcja obsługi
 • Pilot kontrolny
 • Bateria litowa 3V (CR2025 w pilocie)
Polecamy