Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Jeśli masz zatkany nos, jesteś przeziębiony, cierpisz na częste zapalenia zatok przynosowych, alergię lub katar sienny możesz pomóc sobie płukając nos dzbankiem Rhino Horn™.

Do płukania nosa używamy letniej słonej wody (roztwór fizjologiczny). Roztwór wlewamy za pośrednictwem dzbanka Rhino Horn™ do jednego otworu nosowego i pozwalamy mu wyciec drugim otworem – w taki sposób dochodzi do oczyszczania nosa wewnątrz. Należy czynność powtórzyć również dla drugiego otworu nosa.

Płukanie nosa dzbankiem jest korzystne również dla dzieci, które opanowują tę czynność już od około 5 roku życia (niektóre nawet wcześniej). Oczywiście nadzór osoby dorosłej jest ważny, dziecko musi również potrafić dobrze wysmarkać nos. Płukanie nosa uwalnia wydzielinę, tzw. katar tylny i może zapobiegać zapaleniom ucha środkowego.

Rhino Horn™

Sposób użycia dzbanka Rhino Horn™ jest bardzo prosty. Jednak w celu otrzymania jak najlepszych efektów zalecamy zapoznanie się z instrukcją używania, która jest zamieszczona w każdym opakowaniu dzbanka Rhino Horn™.

  • Do płukania nosa stosuje się słoną wodę (0,9% roztworu NaCl, czyli roztwór fizjologiczny) w temperaturze ciała.
  • Korzystanie z dzbanka Rhino Horn™ nie jest kosztowne – wystarczy letnia woda oraz zwykła sól kuchenna.
  • Dzbanek Rhino Horn™ jest zaprojektowany w taki sposób, aby woda swobodnie przepłynęła z jednego nozdrza do drugiego tylko dzięki sile grawitacji.
  • Nos dzbankiem Rhino Horn™ mogą płukać dzieci w wieku od 5 lat pod okiem dorosłej osoby.
  • Po nabyciu praktyki cała czynność zajmuje ok. 1 minuty włącznie z przygotowaniem roztworu.
  • Płukanie nosa dzbankiem Rhino Horn™ jest naturalną i w wielu przypadkach stosowaną z powodzeniem alternatywą dla powszechnych kropli i sprayów do nosa.
  • Produkt dostępny jest w dwóch kolorach (czerwony, niebieski).