Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

ALLERGOFF  - Najnowszej generacji akarycyd przeznaczony do dlugotrwalego zwalczania roztoczy kurzu domowego oraz redakcji ich alergenów. Polimerowa nanokapsułka otacza stały rdzeń nasycony substancjami o wlaściwościach roztoczobójczych (akarycydy)

Obserwowane jest długotrwałe kontrolowane uwalnianie akarycydów w miejscu zastosowania akarycydów!


Allergoff
to preparat w aerozolu przeznaczony do zwalczania roztoczy kurzu domowego, całkowicie bezpieczny dla człowieka. Badania wykazały, że około 100 milionów osób na całym świecie cierpi na choroby atopowe spowodowane kontaktem z antygenami roztoczy kurzu domowego. Liczba chorych gwałtownie wzrasta! Objawy alergii na roztocze manifestują się głównie nocnymi napadami duszności i porannym katarem.


Tradycyjne sposoby sprzątania, jak regularne odkurzanie czy stosowanie środków piorących, tylko nieznacznie i na krótko zmniejszają liczbę roztoczy kurzu domowego. Zastosowane w preparacie Allergoff składniki skutecznie zwalczają same roztocze. Czynniki aktywne sklejają drobiny kału i przytwierdzają je do podłoża, dzięki czemu drobiny nie unoszą się w powietrzu. Zapobiega to wdychaniu alergenów przez człowieka i powstawaniu alergii.

Zamknięcie aktywnych składników Allergoffu w maleńkich nanokapsułkach pozwala na stopniowe uwalnianie i utrzymanie niskiego stężenia aktywnych składników preparatu w środowisku życia roztoczy przez co najmniej 7 miesięcy. Nanokapsułki przytwierdzają się również do odnóży i powierzchni ciała roztoczy oraz do naskórka zjadanego przez pajęczaki, dzięki czemu unieszkodliwiają je.

Jego skuteczność została potwierdzona laboratoryjnie w London School of Higiene Tropical Medicine. Produkt wyróżniono też przez Ośrodek Badań "Dziecko Alergiczne".

Jedno opakowanie zawierające 250 mililitrów Allergoffu wystarcza na około 25 metrów kwadratowych powierzchni opryskanej.Allergoff jest nowoczesnym akarycydem skutecznie eliminującym roztocza kurzu domowego oraz ich alergeny - bezpośrednia przyczynę objawów uczulenia:

 • przewlekłego alergicznego niezytu nosa (kichanie, cieknący i zatkany nos)
 • przewlekłego alergicznego nieżytu spojówek (piekące, lepkie oczy)
 • zespołu atopowego zapalenia skóry, zwanego wypryskiem atopowym (łuszczące zmiany skórne widoczne na policzkach, zgięciach kolanowych i łokciowych)
 • astmy alergicznej (problemy z oddychaniem, sapanie, kaszel, zaburzenia oodychania podczas snu)
 • PRODUKT POSIADA POZWOLENIE MINISTRA ZDROWIA NR 2865/05 NA OBRÓT PRODUKTEM BIOBÓJCZYM.
Preparat Allergoff zwalcza następujące pasożyty oraz ich jaja i larwy:    
 
     - świerzbowiec ludzki (wywołujący świerzb oraz świerzb norweski),
     - świerzbowce zwierzęce (świerzbowiec psi, koci, króliczy, koński, bydlęcy),
     - wszy odzieżowe (inaczej wszy ubraniowe),
     - wszy łonowe,
     - wszy głowowe,
     - roztocza kurzu domowego (wszystkie 19 odmian tych pasożytów),
     - pchły ludzkie,
     - pchły zwierzęce (pchła kocia, psia, szczurza

Przed użyciem nalezy przeczytać ulotkę informacyjną.

Skład:

hypromeloza, poli (alkohol winylowy), kwas cytrynowy, mirystynian izopropylu, benzoesan benzylu, krzemionka koloidalna


Allergoff  przeznaczony jest do długotrwałego zwalczania roztoczy kurzu domowego, a w ramach profilaktyki i utrzymania wysokiej ochrony zalecane jest stosowanie oprysku co 3 miesiące.  Skuteczne działanie utrzymuje się na powierzchni opryskanej przez okres 3 miesięcy.

Opcje produktu

 • Marka: 

  Allergoff

 • Pojemność [ml]: 

  250

 • Rodzaj: 

  Opryski na roztocza

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...