Realizacja zamówienia: na zamówienie/ do 7 dni roboczych
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: SOVA

Pokrowiec na Kołdrę SOVA z zamkiem

zapewnia trwałą ochronę przed alergenami wytwarzanymi przez roztocza kurzu domowegoPokrowiec na Kołdrę SOVA wykonany jest z materiału Evolon® waga 130 g/m2, zawartość włókien srebra 5% - bariery ochronnej dla roztoczy i ich odchodów alergenów o dodatkowych właściwościach antybakteryjnych. Specjalna technologia uszycia pokrowca zabezpiecza przenikanie alergenów również na szwach oraz w okolicach zamka błyskawicznego.

Evolon® cechuje wysoka przepuszczalność pary wodnej, odporność na wielokrotne pranie w wysokich temperaturach oraz lekkość i miękkość w dotyku. W procesie produkcji tkaniny zrezygnowano z wszelkiego rodzaju nakładanych warstw oraz laminowania.

Evolon® zapobiega także rozwojowi grzybów.Skuteczność Evolon® dla alergików potwierdzają certyfikaty wydane przez ECARF Fundacja Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami oraz TÜV NORD, jak również wyniki badań przeprowadzonych przez niezależne instytucje: Hygiene-Institut des Ruhrgebiets, Gelsenkirchen Niemcy, IBT Reference Laboratory USA. Evolon® zatrzymuje ok. 97% cząstek o średnicy 1,0 mikrometra odchody roztoczy są znacznie większe:10-40 mikrometrów. Przepuszczalność powietrza wynosi 20,0 l / dm2 * min.

Właściwości antybakteryjne materiału zostały pozytywnie ocenione przez Hohenstein Research Institute, Bönnigheim Niemcy.

Evolon® nie zawiera szkodliwych substancji i nadaje się do kontaktu ze skórą dziecka, co potwierdza nadany mu znak Öko-Tex®.

Antyroztoczowy Pokrowiec na Kołdrę SOVA przeznaczony jest do stosowania w warunkach domowych jako wewnętrzne powleczenia na kołdrę - środowisko życia i rozwoju roztoczy kurzu domowego.

Pokrowiec na Kołdrę SOVA stosuje się jako dodatkowe powleczenia między kołdrą a powłoczką na kołdrę.

Pokrowiec na Kołdrę SOVA można prać dowolnie często w temperaturze do 95°C. Zalecana częstotliwość prania: 1-2 razy do roku. Podczas prania nie stosować środków zmiękczających

Pokrowce na kołdry

 • Rodzaj tkaniny: 

  Evolon

 • Rozmiar: 

  140 x 200 cm

 • Seria: 

  Sova

 • Temperatura prania: 

  95°C

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...