Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Pokrowiec na poduszkę PRISTINE

Dlaczego warto stosować pokrowce antyroztoczowe Pristine?  

Pokrowce Pristine uniemożliwiają wydostanie się potencjalnych alergenów NA ZEWNĄTRZ, przez co znacznie redukują obecność alergenów w bezpośrednim środowisku skóry oraz we wdychanym podczas snu powietrzu.

Pokrowce MicroAir Pristine

uszyte są z tkaniny będącej gęstą strukturą cienkich włókien z mikrofibry. Jest to jedyna tkanina gwarantująca nieprzepuszczalność dla roztoczy jednocześnie gwarantując przepuszczalność powietrza oraz działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze.

Pristine to jedyna opatentowana tkanina antyroztoczowa (U. S. patent nr 6277770 B1), która została zaprojektowana przez inżynierów NASA, zdolna do spełniania swojej podstawowej funkcji przy maksimum komfortu i bez skutków ubocznych (nieprzewiewność, obecność pleśni, itp.). Produkty te są sklasyfikowane jako wyroby medyczne klasy I.

Microair Pristine blokuje aż 99,87% alergenów roztoczy i pochodzących od kotów. Dowodzą temu badania naukowe i testy prowadzone w prestiżowych instytutach badawczych w USA (Centrum astmy i chorób alergicznych na uniwersytecie w Wirginii, Zakład Alergologii i Immunologii Uniwersytetu Południowej Florydy; IBT Laboratoria - KS).

KONSERWACJA

Pokrowce Pristine nadają się do prania w pralce, z użyciem zwykłego proszku w temperaturze 60-90°C (roztocza giną dopiero w temperaturze wyższej niż 55°C). Mogą być normalnie odwirowane i suszone. Dzięki wyjątkowym właściwościom tych produktów, tj. ich przewiewności, ułatwiającej czyszczenie gładkości oraz ochronie antybakteryjnej, nie trzeba prać ich często, gdyż nie ma ryzyka powstania pleśni. Producent zaleca jednak pranie pokrowców raz na 4-6 miesięcy. Natomiast powierzchnię zewnętrzna można przetrzeć wilgotną szmatką częściej.     


Dodatkowe informacje: Pokrowce%20antyroztoczowe%20-%20PL%20-%20v3%20(na).pdf

UWAGA!

Zakupiony produkt nie podlega zwrotom! Produkt jest szyty na indywidualne zamówienie i sprowadzany z Włoch.
Czas realizacji zamówienia od 3 do 6 tygodni! Prosimy o rozważne przemyślenie zakupu.
 

Pokrowce na poduszki

 • Rodzaj tkaniny: 

  Microair Pristine

 • Rozmiar: 

  50 x 60 cm

 • Seria: 

  Pristine

 • Temperatura prania: 

  60 - 90°C

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...