Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Pokrowiec Silver Dream to pokrowiec bardzo skuteczny w walce z roztoczami, które najczęściej bywają powodem alergii i astmy. Ciepłota ciała, złuszczony naskórek i wysoka wilgotność spowodowana wydychanym w nocy powietrzem oraz poceniem się, wzmaga rozmnażanie się roztoczy.

Z czego wykonany?
Luksusowy pokrowiec Silver Dream wykonany z wysokogatunkowej dzianiny typu frotte, posiada specjalną powłokę, która blokuje dostęp oraz zmniejsza rozwój szkodliwych pasożytów, roztoczy i bakterii na powierzchni materaca oraz chroni przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu.

Dodatkowo
Posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, wspomaga terapię antybiotykową, leczenie przeziębień, a także może zapewnić szybszy niż zwykle powrót do zdrowia.

Jak dbać o pokrowiec?
Pokrowiec wystarczy prać w temperaturzee 40 stopni. Nie wymaga prasowania. Zapinany na zamek ułatwiający zakładanie i zdejmowanie go.

Kolor
Pokrowiec dostępny jest w kolorze białym.

Jakość

Poparte badaniami w polskich i zagranicznych instytutach badawczych, prozdrowotne właściwości produktów Silver Dream. Technologia użyta do produkcji jest zgodna z Oeko-Tex Standard 100.

Antybakteryjne działanie produktów Silver Dream zostało potwierdzone w Instytucie Biopolimerów i Włókien Chemicznych posiadającym certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji.

Metoda badania: Procedura badawcza nr.1, wydanie 5, 02.10.08 wg. JIS L 1902:2002
Badanie potwierdziło skuteczność zwalczania jednej z najbardziej niebezpiecznych bakterii Staphylococcus Aureus (gronkowiec złocisty).

Posiadane certyfikaty wydane przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi:

- Wyprodukowano w Polsce

- Bezpieczny Dla Dziecka

- Przyjazny Dla Człowieka

- Tricotxtil B

Bezpieczeństwo

W większości produktów, które działają antybakteryjnie i antyalergicznie, środek zwalczający drobnoustroje "ucieka" z wyrobu tekstylnego na powierzchnię skóry, szkodząc jej, ponieważ uszkadza jej naturalną florę bakteryjną.
Formuła zawarta w produktach Silver Dream działa na zasadzie aktywnej antybakteryjnie powłoce, działa tylko na powierzchni wyrobu, przez co nasza flora bakteryjna funkcjonuje bez zakłóceń. Wykonane na potrzeby Silver Dream badania wykazały, że drobnoustroje, znajdujące się w strukturach separowanych przez powłokę antybakteryjną, nie przedostają się przez nią, co daje użytkownikowi bezpieczeństwo przed niechcianymi drobnoustrojami. Przykładem mogą być bakterie, które znajdują się w kołdrze oddzielonej, od kontaktu ze skórą, za pomocą pościeli z antybakteryjną powłoką Silver Dream, które nie przenikają przez nią, zapewniając zdrowy i bezpieczny sen.

Świeżość i higiena

Organizmy takie jak bakterie, grzyby to formy o mikroskopijnej wielkości. Ich obecność może prowadzić do nieprzyjemnego zapachu, reakcji alergicznych, a także infekcji i chorób. Warunkami sprzyjającymi do życia mikroorganizmów są: odpowiednia temperatura, wilgotność czy duża powierzchnia materiału. Z tego względu, tekstylia, takie jak pościel, mające styczność ze skórą, stanowią idealne środowisko dla ich rozwoju. Produkty Silver Dream, poprzez zastosowanie specjalnej powłoki wyposażonej w jony srebra stały się najlepszą i najnowocześniejszą metodą w ich redukowaniu jak i niwelowaniu ponownego rozmnażania na powierzchni tkaniny, zapewniając tym samym higienę i świeżość produktu.

Silver Dream to marka produktów pościelowych, do produkcji których, wykorzystywane są zdobycze współczesnej technologii w dziedzinie walki z drobnoustrojami. Produkty Silver Dream pokryte są specjalną powłoką z zakotwiczonymi wewnątrz jonami srebra, wykazującymi działanie antybakteryje, które wspomaga terapię antybiotykową, leczenie przeziębień, a także mogą zapewnić szybszy niż zwykle powrót do zdrowia. Te 100 000 razy mniejsze od ziarenka piasku, nanocząsteczki, potrafią zniwelować aż do 99% drobnoustrojów takich jak bakterie, wirusy i grzyby. Powierzchnia wyrobu jest bezpośrednio kontrolowana przez jony srebra, których potrójny mechanizm zapobiega powstawaniu drobnoustrojów. To co wyróżnia produkty Silver Dream spośród innych wyrobów pościelowych dostępnych na rynku to: jakość, bezpieczeństwo, świeżość i higiena, a także łatwy sposób konserwacji produktów.


DOSTĘPNE INNE ROZMIARY NA ZAMÓWIENIE

Pokrowce, które mamy w magazynie pasują na standardową grubość materaca 8 cm oraz 10 cm. Każda inna wysokość jest jednak również dostępna i nie ma wpływu na cenę, ale pokrowiec jest wtedy szyty na indywidualne życzenie i odpowiedzialność Klienta i nie podlega zwrotom. Prosimy więc o rozważną miarę. Przy składaniu zamówienia prosimy w uwagach wpisać pożądaną wysokość np. 140 x 200 x 12 cm.

Pokrowce na materac

 • Rodzaj tkaniny: 

  Dzianina typu frotte

 • Rozmiar: 

  60 x 120 cm

 • Seria: 

  SilverDream

 • Temperatura prania: 

  40°C

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...