Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: do 7 dni dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

EVOLONE™ oferuje innowacyjne rozwiązania dla osób cierpiących na alergie na roztocza kurzu domowego. Całe portfolio produktów obejmuje antyroztoczowe pokrowce na materace, na poduszki i kołdry, wykonane z opatentowanego materiału Evolon®.

Pokrowce wytwarzane są bez użycia jakichkolwiek dodatków i procesów chemicznych oraz są certyfikowane znakiem CE (zgodność z normami europejskimi i dopuszczenie do obrotu na terytorium całej UE). Pokrowce wyposażone są też w certyfikowany zamek błyskawiczny/rozdzielczy z funkcją "Stop roztocze"

EVOLONE™ stanowi pełną ochronę przed alergenami, roztoczami i kurzem domowym.

EVOLONE™ jest:

• Nieprzepuszczalny dla roztoczy i ich odchodów

• Niepowlekany, komfortowy i miękki

• Bez dodatków chemikaliów

• Odporny na pranie w pralce w temp. 95°C

• Wytrzymały

• Oddychający

• Dostępny we wszystkich rozmiarach 

 EVOLONE™  odpowiada najsurowszym wymaganiom medycznym, dotyczącym walki z alergenami roztoczy kurzu domowego. 

 TESTY I CERTYFIKATY:

Evolon® posiada Certyfikat Oeco-Tex- (standard 100, product class 1), który potwierdza brak substancji szkodliwych oraz zastosowane materiały odpowiednie dla niemowląt i dzieci. Dla materiału Evolon® wydano także certyfikat "antyroztoczowości" ECARF.

EVOLONE™ jest neutralny dla środowiska i polega recyclingowi.

EVOLONE™ wytworzony jest z bardzo ściśle splecionych włókien poliestrowych i poliamidowych, które są wytwarzane w największej dbałości o zdrowie użytkowników. Tolerancja skóry, została potwierdzona również badaniami  German Hohenstein Research Institute.

Antyroztoczowy, przeciwgrzybiczy pokrowiec na kołdrę EVOLONE™, to komfortowy i spokojny sen, wolny od alergenów roztoczy kurzu domowego. Antyalergiczne pokrycia EVOLONE™ stanowią optymalne rozwiązanie chroniące przed roztoczami kurzu domowego i innymi alergenami kontaktowymi. Pokrowce z linii EVOLONE™,wyprodukowano z opatentowanego i certyfikowanego ( ECARF, Oeko-Tex) materiału EVOLON® - co gwarantuje uzyskanie medycznej jakości za najlepszą na polskim rynku cenę!. 

Brak jakichkolwiek dodatkowych powłok i laminacji, powoduje, że pokrowce nie szeleszczą i zapobiegają nadmiernemu poceniu się. Pokrowce EVOLONE™, dzięki pełnej przepuszczalności pary i powietrza, są niezwykle przyjazne dla skóry. Produkty przeciwroztoczowe EVOLONE™,można prać w pralce automatycznej w temperaturze do 95° C i suszyć w suszarce automatycznej. Antyroztoczowe i przeciwgrzybicze pokrowce, są rekomendowane dla osób cierpiących na alergie spowodowane roztoczami kurzu domowego. Wszystkie produkty przeciw roztoczom marki EVOLONE™, posiadają dożywotnią gwarancję na wady produkcyjne.