Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 - 4 dni
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN
Mosquito-Click™ - Jeśli zostałeś ukąszony, jeśli swędzi... zwyczajnie kliknij!
Rewelacyjny sposób na ukąszenia owadów

Zbyt często daje nam się odczuć, że straciliśmy noc i sen z powodu komarów !
Swędzenie spowodowane ukąszeniami komarów jest aktywne bardzo długo, co bardzo często doprowadza nas do nieodpartej chęci drapania tych miejsc. Efektem takiego postępowania staje się silne podrażnienie skóry a czasami rozdrapanie aż do krwi i w efekcie, bardzo bolesne stany zapalne io długie gojenie.
Do wyeliminowania takich efektów służy mały i bardzo praktyczny przyrząd zarejestrowany pod nazwą Mosquito-Click™.

bez chemii

JAK TO DZIAŁA

To funkcjonuje jak piezoelektryczny generator energii, dlatego nie potrzebuje baterii, jest mały i bardzo praktyczny w użyciu. Można go mieć pod ręką w każdej chwili.
 
komary
komar
muszki, meszki
meszka
meduzy
mucha
 

Eliminuje Swędzenie i pieczenie
, które jest skutkiem ukąszeń komarów, muszek oraz większości meduz, już po kilku kliknięciach.
 • klinicznie testowane
 • może być stosowane dla dzieci po ukończeniu 12 miesięcy życia
 • szybkie w działaniu
INSTRUKCJA UŻYCIA – łatwe w użyciu – bezbolesne

Należy wziąć urządzenie w rękę podobnie jak strzykawkę, następnie przytknąć najbliżej miejsca ukąszenia i nacisnąć przycisk kilka razy. Ilość nacisków /kliknięć/ jest uzależniona od potrzeb.
 • od 4 do 5 kliknięć usuwa swędzenie
 • 10 do 15 kliknięć usuwa opuchliznę
5000 zwalczonych ukąszeń

WŁAŚCIWOŚCI:
 • małe, kompaktowe urządzenie
 • bez użycia baterii oraz środków chemicznych
 • bardzo długi okres działania (+/- 25 000 rozładowań)
 • brak okresu ważności
Efekt działania Mosquito-Click™ odczuwa się po kilku minutach od zastosowania.

Dla najlepszego rezultatu Mosquito-Click™ powinno się użyć jak najszybciej po ukąszeniu. Dlatego zalecamy, aby mieć to urządzenie zawsze przy sobie, szczególnie w czasie lata.
Moskito-Click™ jest skuteczny na ukąszenia komarów, muszki piaskowej, meszki, czarnej muszki oraz większości parzących meduz.

UWAGA! Osoby, które mają zainstalowane urządzenia podtrzymujące pracę serca oraz mające kłopoty z sercem, nie powinny używać tego urządzenia.


Mosquito-Click™ może być używane tylko przez dorosłych i użyte dla dzieci po ukończeniu 12 miesiąca życia /dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia nie zaleca się stosowania Mosquito-Click™.
Mosquito-Click™ może być odczuwalny dla dzieci poniżej 4-go roku życia jako delikatny wstrząs elektryczny, nie powoduje jednak żadnych działań szkodliwych dla zdrowia, prosimy jednak aby urządzenie to nie było dostępne dla dzieci.

Noś zawsze przy sobie !
 
Przypominamy, najlepszy rezultat uzyskuje się, kiedy Mosquito-Click™ użyjesz najprędzej jak to możliwe po ukąszeniu, tak więc staraj się mieć go zawsze przy sobie, najlepiej podłącz do kółka od kluczyków.


Mosquito-Click™ jest wykonany we Włoszech i jest sprawdzony klinicznie i zarejestrowany jako produkt medyczny w Unii Europejskiej.  Działa na ukąszneia komarów, meszek, muszek, a nawet poparzenia meduz. Nie posiada baterii, działa 25 000 razy i nie ma daty ważności.

Opcje produktu

 • Seria: 

  Mosquito-Click

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...