Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 - 4 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

SKÓRA DZIECKA CHARAKTERYZUJE SIĘ SZCZEGÓLNĄ WRAŻLIWOŚCIĄ, ZASZKODZIĆ JEJ MOGĄ KOSMETYKI NAWET NAJDELIKATNIEJSZE DLA OSÓB DOROSŁYCH. OKOLICE OKOŁO PIELUSZKOWE SĄ DO TEGO NARAŻONE NA PODRAŻNIENIA I ODPARZENIA, DLATEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W KOSMETYK O BEZPIECZNYM I NATURALNYM SKŁADZIE.  WSZYSTKIE PRODUKTY Z LINII LITTLE ONES POWSTAŁY ZE SKŁADNIKÓW SPECJALNIE WYSELEKCJONOWANYCH, POZBAWIONYCH SUBSTANCJI CHEMICZNYCH CHOĆBY POTENCJALNIE RAKOTWÓRCZYCH.

SKŁAD: ZINC OXIDE, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, CANOLA OIL, CETYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, CERA CARNAUBA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE CARNAUBA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, TAPIOCA STARCH.

SPOSÓB UŻYCIA: PRZED UŻYCIEM PRZEMYJ I OSUSZYĆ SKÓRĘ DZIECKA. ROZPROWADŹ NA SKÓRZE WIĘKSZĄ ILOŚĆ PRODUKTU.

WYBIERZ ŚWIADOMIE:

  • BEZPIECZNY SKŁAD - WSZYSTKIE PRODUKTY ATTITUDE POZBAWIONE SĄ SKŁADNIKÓW RAKOTWÓRCZYCH, CZYNNIKÓW MUTAGENNYCH I INGERUJĄCYCH W PRACĘ UKŁADU HORMONALNEGO.
  • WEGAŃSKIE I CRUELTY-FREE - NASZE PRODUKTY SĄ WEGAŃSKIE, NIE ZAWIERAJĄ ŻADNYCH SUBSTANCJI ODZWIERZĘCYCH, CO POTWIERDZA CERTYFIKACJA PETA. ATTITUDE NALEŻY DO PROGRAMU BEAUTY WITHOUT BUNNIES.
  • TESTOWANE W NIEZALEŻNYCH LABORATORIACH - BRAK KANCEROGENNYCH SUBSTANCJI W NASZYCH PRODUKTACH (M.IN. 1,4-DIOKSANU, TLENKU ETYLENU) POTWIERDZAJĄ NIEZALEŻNE LABORATORIA.
  • PRODUKCJA ARTYKUŁÓW ATTITUDE NIE WPŁYWA NA ZWIĘKSZENIE EMISJI CO2 DO ATMOSFERY - UŻYWAMY ENERGII CAŁKOWICIE ODNAWIALNEJ. SADZIMY TEŻ DRZEWA, BY ZMNIEJSZYĆ EMISJĘ GAZÓW CIEPLARNIANYCH.
  • PODLEGAJĄCE RECYKLINGOWI - BUTELKI PRODUKTÓW ATTITUDE STWORZONE SĄ Z PLASTIKU, KTÓRY NAJLEPIEJ NADAJE SIĘ DO RECYKLINGU, CZYLI Z HDPE #2.
  • HIPOALERGICZNE - HIPOALERGICZNE PRODUKTY ATTITUDE O ZAPACHACH POCHODZĄCYCH Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW.
  • NATURALNE - WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY TWORZONE SĄ NA BAZIE SUBSTANCJI ROŚLINNYCH I MINERALNYCH.
  • POSIADAJĄ CERTYFIKACJĘ ECOLOGO, UZNAWANĄ NA CAŁYM ŚWIECIE I NADAWANĄ PRODUKTOM, KTÓRE SPEŁNIAJĄ NAJBARDZIEJ RYGORYSTYCZNE STANDARDY DOTYCZĄCE OCHRONY ŚRODOWISKA JAK I ZDROWIA CZŁOWIEKA.
  • ZRÓWNOWAŻONE - W KAŻDYM NASZYM DZIAŁANIU STARAMY SIĘ ODTWORZYĆ NATURALNY CYKL ŻYCIA PRZYRODY. OD WYKORZYSTANIA ŚWIEŻEGO SKŁADNIKA AŻ PO GOTOWY PRODUKT TRAFIAJĄCY DO TWOICH RĄK - W CAŁYM TYM PROCESIE WALCZYMY O WYELIMINOWANIE NEGATYWNEGO WPŁYWU NA ŚRODOWISKO NATURALNE.
  • PRODUKOWANE W KANADZIE - NASZE KRYSTALICZNIE CZYSTE, NATURALNE PRODUKTY SPEŁNIAJĄ I PRZEWYŻSZAJĄ KANADYJSKIE STANDARDY DOTYCZĄCE JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA.
Polecamy