Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 - 4 dni
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

MYCIE RĄK TO CZYNNOŚĆ, KTÓRĄ POWTARZAMY WIELOKROTNIE W CIĄGU DNIA, DLATEGO WAŻNYM JEST, BY, SZCZEGÓLNIE W KONTEKŚCIE DZIECI, WYBRAĆ KOSMETYK SKUTECZNY I DELIKATNY. WSZYSTKIE TE CECHY POSIADA MYDŁO LITTLE ONES - POWSTAŁO NA BAZIE NATURALNYCH SKŁADNIKÓW, MA PH ZBLIŻONE DO PH SKÓRY, POZOSTAWIA DŁONIE MIĘKKIMI I NAWILŻONYMI. KONSYSTENCJA PIANKI, TAK LUBIANA PRZEZ DZIECI, BĘDZIE TRAFNYM ARGUMENTEM, BY MYCIE RĄK BYŁO FRAJDĄ, A NIE UNIKANĄ KONIECZNOŚCIĄ.

SKŁAD: AQUA/WATER/EAU, SODIUM COCO-SULFATE, COCO-GLUCOSIDE, DECYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, SODIUM GLUCONATE, SODIUM CITRATE, PARFUM/FRAGRANCE*, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE.
*ZAPACH POCHODZI ZE SKŁADNIKÓW NATURALNYCH I OLEJKÓW ETERYCZNYCH

SPOSÓB UŻYCIA: NANIEŚ NA RĘCE, UMYJ JE I DOKŁADNIE SPŁUKAJ.

WYBIERZ ŚWIADOMIE:

  • BEZPIECZNY SKŁAD - WSZYSTKIE PRODUKTY ATTITUDE POZBAWIONE SĄ SKŁADNIKÓW RAKOTWÓRCZYCH, CZYNNIKÓW MUTAGENNYCH I INGERUJĄCYCH W PRACĘ UKŁADU HORMONALNEGO.
  • WEGAŃSKIE I CRUELTY-FREE - NASZE PRODUKTY SĄ WEGAŃSKIE, NIE ZAWIERAJĄ ŻADNYCH SUBSTANCJI ODZWIERZĘCYCH, CO POTWIERDZA CERTYFIKACJA PETA. ATTITUDE NALEŻY DO PROGRAMU BEAUTY WITHOUT BUNNIES.
  • TESTOWANE W NIEZALEŻNYCH LABORATORIACH - BRAK KANCEROGENNYCH SUBSTANCJI W NASZYCH PRODUKTACH (M.IN. 1,4-DIOKSANU, TLENKU ETYLENU) POTWIERDZAJĄ NIEZALEŻNE LABORATORIA.
  • PRODUKCJA ARTYKUŁÓW ATTITUDE NIE WPŁYWA NA ZWIĘKSZENIE EMISJI CO2 DO ATMOSFERY - UŻYWAMY ENERGII CAŁKOWICIE ODNAWIALNEJ. SADZIMY TEŻ DRZEWA, BY ZMNIEJSZYĆ EMISJĘ GAZÓW CIEPLARNIANYCH.
  • PODLEGAJĄCE RECYKLINGOWI - BUTELKI PRODUKTÓW ATTITUDE STWORZONE SĄ Z PLASTIKU, KTÓRY NAJLEPIEJ NADAJE SIĘ DO RECYKLINGU, CZYLI Z HDPE #2.
  • HIPOALERGICZNE - HIPOALERGICZNE PRODUKTY ATTITUDE O ZAPACHACH POCHODZĄCYCH Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW.
  • NATURALNE - WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY TWORZONE SĄ NA BAZIE SUBSTANCJI ROŚLINNYCH I MINERALNYCH.
  • POSIADAJĄ CERTYFIKACJĘ ECOLOGO, UZNAWANĄ NA CAŁYM ŚWIECIE I NADAWANĄ PRODUKTOM, KTÓRE SPEŁNIAJĄ NAJBARDZIEJ RYGORYSTYCZNE STANDARDY DOTYCZĄCE OCHRONY ŚRODOWISKA JAK I ZDROWIA CZŁOWIEKA.
  • ZRÓWNOWAŻONE - W KAŻDYM NASZYM DZIAŁANIU STARAMY SIĘ ODTWORZYĆ NATURALNY CYKL ŻYCIA PRZYRODY. OD WYKORZYSTANIA ŚWIEŻEGO SKŁADNIKA AŻ PO GOTOWY PRODUKT TRAFIAJĄCY DO TWOICH RĄK - W CAŁYM TYM PROCESIE WALCZYMY O WYELIMINOWANIE NEGATYWNEGO WPŁYWU NA ŚRODOWISKO NATURALNE.
  • PRODUKOWANE W KANADZIE - NASZE KRYSTALICZNIE CZYSTE, NATURALNE PRODUKTY SPEŁNIAJĄ I PRZEWYŻSZAJĄ KANADYJSKIE STANDARDY DOTYCZĄCE JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA.