Realizacja zamówienia: 2 - 4 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Zestaw Piano Black wykonany z Silarganu® – materiału trwałego, łatwego w czyszczeniu, wolnego od niklu oraz antybakteryjnego.

Pokrywa naczynia oraz uchwyty wykonane są ze stali nierdzewnej. Uchwyty są izolowane, dzięki czemu nie nagrzewają się.
Naczynie można stosować na wszystkich rodzajach kuchenek - idealnie współgra z kuchenkami indukcyjnymi.

Na wszystkie rodzaje kuchenek

Zestaw 4-częściowy:

  •     Garnek z pokrywą, Ø 20 cm, pojemność 2,4l
  •     Garnek z pokrywą, Ø 16 cm, pojemność 2,0l
  •     Garnek z pokrywą, Ø 20 cm, pojemność 3,7l
  •     Garnek z pokrywą, Ø 24 cm, pojemność 6,4l


10 lat gwarancji

Naczynia kuchenne SILIT wykonane z Silarganu® nie zawierają niklu i tym samym stanowią nieodłączny asortyment w kuchni alergików. Ponadto Silargan® jest pierwszym na świecie antybakteryjnym materiałem użytym do produkcji naczyń kuchennych. Z tego powodu naczynia te nadają się nie tylko doskonale do gotowania potraw, jak również do ich serwowania oraz przechowywania.

"Nikiel to pierwiastek chemiczny z grupy metali przejściowych. Ze względu na powszechne stosowanie tego metalu do wyrobu biżuterii, garnków, sztućców i wykańczania telefonów komórkowych, jest najbardziej powszechnym alergenem. Uczulenie na ten metal stwierdza się u około 17 proc. dorosłych i 8 proc. dzieci. Alergia na nikiel może objawiać się jako kontaktowe zapalenie skóry (zaczerwienienie, pieczenie itp.), zapalenie spojówek, zapalenie śluzówki nosa, astma oraz ogólnoustrojowa alergia na nikiel."

Eleganckie naczynia dostarczające niezwykłe doznania kulinarne. Wykonane są z Silarganu®, funkcjonalnej ceramiki nie zawierającej szkodliwego niklu. Są antybakteryjne dzięki czemu potrawy w nich gotowane i przechowywane zachowują naturalny smak i aromat. Naczynia z Silarganu nie tylko zachowują energię ale również wyglądają wyśmienicie. Wybierając Silargan wybierasz inny styl życia.