Realizacja zamówienia: 2 - 4 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Mały gigant - miniMax Crazy Yellow


Rewelacyjne naczynia które można układać w stos. Naczynia wykonane z Silarganu® - materiału wolnego od niklu, antybakteryjnego oraz neutralnego dla smaku.

Do zestawu dołączona jest pokrywa, która uniemożliwia przedostawanie się zapachów do naczynia. Dzięki temu potrawy mogą być przechowywane przez długi czas.

Naczynia można stosować na wszystkich rodzajach kuchenek, szczególnie na kuchenkach indukcyjnych.

kuchenki_silargan


Zestaw 4-częściowy:

  •     Garnek z pokrywą o pojemności 1,5l i średnicy 15cm
  •     Garnek do warzyw z pokrywą o pojemności 1,9l i średnicy 14cm
  •     Patelnia do smażenia i serwowania 0,8l i średnicy 16 cm
  •     Aromapokrywa o średnicy 16cm

  Zestaw objęty jest 10 letnią gwarancją.


Naczynia kuchenne SILIT wykonane z Silarganu® nie zawierają niklu i tym samym stanowią nieodłączny asortyment w kuchni alergików. Ponadto Silargan® jest pierwszym na świecie antybakteryjnym materiałem użytym do produkcji naczyń kuchennych. Z tego powodu naczynia te nadają się nie tylko doskonale do gotowania potraw, jak również do ich serwowania oraz przechowywania.

"Nikiel to pierwiastek chemiczny z grupy metali przejściowych. Ze względu na powszechne stosowanie tego metalu do wyrobu biżuterii, garnków, sztućców i wykańczania telefonów komórkowych, jest najbardziej powszechnym alergenem. Uczulenie na ten metal stwierdza się u około 17 proc. dorosłych i 8 proc. dzieci. Alergia na nikiel może objawiać się jako kontaktowe zapalenie skóry (zaczerwienienie, pieczenie itp.), zapalenie spojówek, zapalenie śluzówki nosa, astma oraz ogólnoustrojowa alergia na nikiel."

Eleganckie naczynia dostarczające niezwykłe doznania kulinarne. Wykonane są z Silarganu®, funkcjonalnej ceramiki nie zawierającej szkodliwego niklu. Są antybakteryjne dzięki czemu potrawy w nich gotowane i przechowywane zachowują naturalny smak i aromat. Naczynia z Silarganu nie tylko zachowują energię ale również wyglądają wyśmienicie. Wybierając Silargan wybierasz inny styl życia.

Polecamy