Realizacja zamówienia: na zamówienie/do 7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Wśród ekskluzywnych produktów marki Silit nie mogło zabraknąć niezwykle przydatnych, a zarazem wszechstronnych naczyń kuchennych, jakimi są brytfanny do pieczenia. Przy ich projektowaniu postawiono na harmonię estetyki z użytecznością. Ponadto brytfanny do pieczenia Silit wykorzystują wiele zaawansowanych technologii i innowacyjnych rozwiązań, dzięki nim przygotowywanie posiłków jest jeszcze łatwiejsze.

Brytfanna Ecompact pozwala na gotowanie na parze z użyciem małej ilości wody. To sposób na przyjemne przygotowanie zdrowych i pysznych potraw. Brytfanny wykorzystują również zjawisko indukcji, co dodatkowo skraca czas przygotowania posiłków.

Naczynia kuchenne SILIT wykonane z Silarganu® nie zawierają niklu i tym samym stanowią nieodłączny asortyment w kuchni alergików. Ponadto Silargan® jest pierwszym na świecie antybakteryjnym materiałem użytym do produkcji naczyń kuchennych. Z tego powodu naczynia te nadają się nie tylko doskonale do gotowania potraw, jak również do ich serwowania oraz przechowywania.

"Nikiel to pierwiastek chemiczny z grupy metali przejściowych. Ze względu na powszechne stosowanie tego metalu do wyrobu biżuterii, garnków, sztućców i wykańczania telefonów komórkowych, jest najbardziej powszechnym alergenem. Uczulenie na ten metal stwierdza się u około 17 proc. dorosłych i 8 proc. dzieci. Alergia na nikiel może objawiać się jako kontaktowe zapalenie skóry (zaczerwienienie, pieczenie itp.), zapalenie spojówek, zapalenie śluzówki nosa, astma oraz ogólnoustrojowa alergia na nikiel."

System do pieczenia i gotowania na parze ecompact.

  •     gotowanie na parze i pieczenie w jednym
  •     modne, rozsądne zdrowe gotowanie
  •     dla zdrowego, aromatycznego i energooszczędnego przygotowywania potraw
  •     szczególnie wszechstronne dzięki wkładom umożliwiających dzielenie naczynia
  •     termometr do pełnej kontroli procesu gotowania/pieczenia
  •     specjalnie zaprojektowana pokrywa idealnie dopasowana


System ecompact z pokrywą, wysokim wkładem z 2 separatorami, niskim wkładem z 2 separatorami, termometrem

Dane techniczne:

  •     Pojemność: 6,7l
  •     Wymiary: 35,6 x 33,3 x 18,4 cm.
  •     Materiał: SILARGAN®Polecamy