Realizacja zamówienia: 2 - 4 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Naczynia kuchenne SILIT wykonane z Silarganu® nie zawierają niklu i tym samym stanowią nieodłączny asortyment w kuchni alergików. Ponadto Silargan® jest pierwszym na świecie antybakteryjnym materiałem użytym do produkcji naczyń kuchennych. Z tego powodu naczynia te nadają się nie tylko doskonale do gotowania potraw, jak również do ich serwowania oraz przechowywania.

"Nikiel to pierwiastek chemiczny z grupy metali przejściowych. Ze względu na powszechne stosowanie tego metalu do wyrobu biżuterii, garnków, sztućców i wykańczania telefonów komórkowych, jest najbardziej powszechnym alergenem. Uczulenie na ten metal stwierdza się u około 17 proc. dorosłych i 8 proc. dzieci. Alergia na nikiel może objawiać się jako kontaktowe zapalenie skóry (zaczerwienienie, pieczenie itp.), zapalenie spojówek, zapalenie śluzówki nosa, astma oraz ogólnoustrojowa alergia na nikiel."

Eleganckie naczynia dostarczające niezwykłe doznania kulinarne. Wykonane są z Silarganu®, funkcjonalnej ceramiki nie zawierającej szkodliwego niklu. Są antybakteryjne dzięki czemu potrawy w nich gotowane i przechowywane zachowują naturalny smak i aromat. Naczynia z Silarganu nie tylko zachowują energię ale również wyglądają wyśmienicie. Wybierając Silargan wybierasz inny styl życia.

Multibrytfanna owalna Professional wykonana jest z Silarganu - materiału odpornego na zarysowania i zadrapania, wolnego od niklu, dzięki czemu idealnie nadaje się dla osób z alergiami.

  • Brytfannę można stosować na wszystkich rodzajach kuchenek - szczególnie na indukcyjnych.
  • Brytfanna posiada wykonaną ze stali nierdzewnej pokrywę, która może służyć jako podstawa do smażenia lub serwowania.
  • Brytfanna wykonana jest z jednego elementu (bez spoin), posiada bardzo mocny stalowy rdzeń, który szybko przewodzi ciepło i długo je utrzymuje.


kuchenki_silargan

Dane:

  •     Wymiary: 38 x 28 x 18cm
  •     Pojemność: 8,4l i średnica 38,0cmPolecamy