Realizacja zamówienia: 1 dzień
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Wybielacz - pojemność 1kg

Wybielacz służy do usuwania plam poprzez zmiękczanie i wybielanie białego i kolorowego prania o trwałych kolorach. Zawiera czysty nadwęglan sodu, który podczas prania rozkłada się na wybielający i bakteriobójczy tlen oraz sodę. 

• Redukuje odpadki dzięki systemowi ponow
nego napełniania
•  Nie zawiera konserwantów i środków petrochemicznych
• Testowany ekologicznie "OEKO-TEST Waschkueche"

Sposób użycia:

Przy wywabianiu plam należy najpierw namoczyć pranie lub zwilżyć plamę, a następnie posypać "wybielaczem" i odczekać chwilkę. Można również wsypać "wybielacz" do pralki i wyprać (dzowoanie: 2-3 łyżki). W przypadku uporczywych plam należy wyłączyć pralkę w takcie prania i pozostawić pranie w wodzie, aby się namoczyło. Następnie właczyć pralkę i dokończyć program prania. Najskuteczniejsze działanie można osiągnąć od temperatury 50°C.Kilka informacji o produktach marki Ulrich:

1. Ulrich natürlich jest firmą, która posiada jedyną w pełni ekologiczną linię środków do prania, czyszczenia i pielęgnacji, która nie robi testów na zwierzętach zgodnie z programem Niemieckiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (zobacz: www.tierschutzbund.de/00751.html). Wiekszość produktów posiada oznaczenie „wegan”.
 

2. Ulrich natürlich to produkty pozbawione enzymów – zarówno manipulowanych genetycznie, jak i tych, które powstają z genetycznie manipulowanych bakterii. Brak enzymów w tego typu produktach (niestety) nadal jest czymś niezwykłym, jak pokazuje raport gazety „Schrot&Korn” numer 7/2005.

3. Ulrich natürlich to produkty idealne dla niemowląt, kobiet w ciąży, alergików i osób cierpiących na naurodermitis. Płyn do prania, Płyn do prania delikatnych tkanin, oraz Mydło odplamiające mają przyjazną dla skóry wartość pH. Testy dermatologiczno-alergologiczne przeprowadzone przez firmę „Dermatest GmbH (D-48143 Münster)”

4. Ulrich natürlich produkty były ekologicznie testowane (ÖKO TEST) przez bardzo rygorystyczny Instytut „Verband Östereichischer Umweltberatungsstellen” w Austrii i są polecane przez UMWELTBERATUNG w Austrii. 

5. Ulrich natürlich to produkty na bazie surowców roślinnych - olejek kokosowy i olejek z nasion palmy. Zawierają aktywne substancje piorące, którymi są coco-betainy z grupy surfaktantów. Są one szczególnie przyjazne dla skóry i błony śluzowej, dlatego stosuje się je na ogół w produktach przeznaczonych do pielęgnacji ciała. Wszystkie płynne produkty Ulrich natürlich składają się głównie z coco-betainy. Cytat z fachowej literatury: „Betainy skutecznie polepszają rezultat prania i są bardzo przyjazne dla skóry.” Ernst Klett „Seifen und Waschmittel. Arbeitsheft für die Sekundarstufe II”, wydawnictwo Schulbuchverlag 1997 (strona 77f).

6. Ulrich natürlich np. Płyn do prania i Płyn do prania delikatnych tkanin – nie są produktami mydlanymi. Dzięki temu także przy dużej twardości wody nie potrzeba dodatkowych środków zmiękczających, przez co redukujemy wydatki i chronimy środowisko. Fakt, że produkty Ulrich natürlich zawierają głównie coco-betainy sprawia, że ich wydajność nie jest uzależniona od twardości wody. Dodatkowym zabezpieczeniem przeciwko odkładaniu się kamienia jest znajdująca się w płynnych produktach Ulrich natürlich niewielka cząstka kwasu mlekowego (L+).

7. Ulrich natürlich to produkty nie zawierające konserwantów, barwników i środków zapachowych (płynny zapach z naturalnymi olejkami eterycznymi można nabyć oddzielnie). Pozbawione są także fosforanów, surfaktantów syntetycznych i petrochemicznych, enzymów, wybielaczy optycznych, agresywnych kwasów, chloru lub chlorku amonu (salmiak). Nie zawierają również środków wypełniających i rozcieńczających. Płynne środki do prania i mycia naczyń nie zawierają żadnych rozpuszczalników oprócz wody (= żadnego alkoholu). Wszystkie płynne produkty Ulrich natürlich dostępne są w butelkach do ponownego napełniania co gwarantuje oszczędność i ochronę środowiska.

8. Produkty Ulrich natürlich do prania są płynami co jest efektywniejsze od proszku ponieważ lepiej rozpuszcza się w wodzie, bielizna jest lepiej wypłukana i nie potrzeba dodatkowych płynów do płukania.

9. Ulrich natürlich to produkty niezwykle korzystne cenowo. Przykładowo Płyn do prania jest nie tylko tańszy od innych ekologicznych środków piorących, ale leży również poniżej średniej cen środków konwencjonalnych.

10. Ulrich natürlich to środki do czyszczenia, prania i pielęgnacji dla wszystkich, którym leży na sercu zdrowie, ekologia i ochrona środowiska - są idealne dla alergików i dla wszystkich dbających o środowisko!

 Wypróbuj skuteczne środki Urlich naturlich!Środki do prania

 • Rodzaj: 

  Wybielacze

 • Marka: 

  Ulrich Naturlich

Opcje produktu

 • Rodzaj: 

  Wybielacze

 • Seria: 

  Urlich Naturlich