Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 12 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Dla alergików i wrażliwej skóry

Codziennie jesteśmy narażani na kontakt z tysiącami różnych składników chemicznych zawartych w jedzeniu, kosmetykach czy środkach do prania. Postęp i rozwój cywilizacyjny nierozerwalnie wiąże się z coraz większą ilością składników chemicznych, którymi szkodzimy nie tylko sobie, ale także otoczeniu. Na każdym kroku spotykamy składniki chemiczne, które uczulają, powodują wysypki, swędzenie i szkodzą naszemu zdrowiu. Niestety, alergie na konserwanty i środki chemiczne zawarte np. w detergentach do prania zdarzają się coraz częściej.

Alergia skórna może być bardzo uciążliwa i znacznie utrudniać codzienne, normalne funkcjonowanie, gdzie na każdym kroku trzeba sprawdzać, czy produkty przez nas używane nie zawierają niebezpiecznych dla naszego zdrowia składników. Rozwiązaniem są hipoalergiczne listki do prania DIZOLVE. W produkcie nie zastosowano żadnych wypełniaczy, rozpuszczalników czy parabenów. Innowacyjna formuła listków DIZOLVE jest oparta głównie na składnikach naturalnych (pochodzenia roślinnego).

Skuteczny detergent, który nie wymaga płynu do płukania.

Produkt jest przyjazny alergikom i osobom z wrażliwą skórą. Przejrzysty skład, zawierający tylko środki odpowiedzialne za usuwanie plam oraz wygodna forma listka sprawiają, że produkt cieszy się szerokim powodzeniem wśród wszystkich, którzy do tej pory musieli spędzać długie chwile przy sklepowych półkach, przeglądając listę składników proszków do prania.

Do listków do prania DIZOLVE nie dodano żadnych substancji, których jedynym zadaniem miałby być efekt wizualny produktu. Listek do prania Dizolve to sama esencja preparatu piorącego. Naszym celem nie jest, tak jak w przypadku wielu innych światowych koncernów środków czystości, przyciąganie klienta ładnym wyglądem i pięknym zapachem – zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie produktu dla skóry i dla całego środowiska.

Dizolve to krok naprzód w dziedzinie rozwoju detergentów i stanowcza odpowiedź na coraz większą liczbę alergii w społeczeństwie. Oferujemy Państwu produkt całkowicie bezpieczny, który staje się przełomem w środkach do prania dostępnych na światowym rynku.

Skuteczny detergent, który nie wymaga płynu do płukania.

Dizolve jest jednym z najbardziej ekologicznych środków pralniczych dostępnych na rynku.

całkowicie się rozpuszcza

łatwe dozowanie

kompaktowy rozmiar

produkt hipoalergiczny

produkt ekologiczny i ekonomiczny

odpowiedni do prania ręcznego

Sposób użycia:

1. Oderwij listek.

2. Najprościej umieść listek w bębnie pralki przed włożeniem prania, lub umieść listek podzielony na mniejsze kawałki w szufladzie na detergent

3. Włóż pranie do pralki.

4. Włącz cykl prania.

Użyj dwa listki w przypadku bardzo zabrudzonego prania lub dużej ilości prania.*
* 1 listek w przypadku ładunku do 5 kg, powyżej 5 kg zaleca się użycie 2 listków.

Małe pranie? Użyj połowę listka.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...