Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 8 dni
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Medicare to wyjątkowa linia, której wprowadzenie na rynek poprzedziło szereg badań laboratoryjnych. Seria poduszek i kołder z tej linii zmniejsza ryzyko rozwoju roztoczy i ich alergenów. Do ich produkcji zastosowano delikatną i nieskazitelnie białą tkaninę, którą stanowi 100% mikrofibra. Wypełnienie poduszek i kołder w postaci włókien poliestrowych zapewnia wygodę i zdrowy odpoczynek. Są to wyroby polecane na każdą porę roku. Doskonale sprawdzają się zarówno latem, jak i zimą. 

Jest to poduszka miękka, doskonale ukladająca się do kształtów oraz ruchów głowy przez co stanowią wygodne oparcie dla odcinka szyjnego, dzięki czemu polecamy ją dla osób ze schorzeniami kręgosłupa i bólami pleców.

Ten wyrób charakteryzuje się doskonałą przepuszczalnością powietrza i odprowadzaniem wilgoci. Utrzymuje temperaturę ciała na stałym poziomie, a zarazem daje możliwość odpoczynku dla ludzkiego organizmu w optymalnych warunkach. Skóra oddycha dzięki doskonałej cyrkulacji powietrza!

GŁÓWNE PARAMETRY:

  • Temperatura prania: 60 ° C 
  • Wypełnienie 1000 gram
  • Kolor: biały
  • Poszycie: 100% poliester (mikrofibra)
  • Wypełnienie poduszek: 100% kulki poliestrowe Amball® (pod względem sprężystości i komfortu snu dorównują poduszkom puchowym, przez co ich wypełnienie nazywa się sztucznym puchem)
  • Właściwości wypełnienia: kulki poliestrowe Amball®, dzięki swojej sprężystości i miękkości znakomicie dopasowują się do kształtów oraz ruchów głowy, przez co stanowią wygodne oparcie dla odcinka szyjnego.
  • Poduszka długo zachowuje swój kształt, ponieważ włókna Hollow są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na zagniecenia. Wyroby można prać w pralce i suszyć mechanicznie.

WYRÓB MEDYCZNY

Najwyższa jakość użytych materiałów została potwierdzona certyfikatami Oko-Tex oraz CE. Produkt spełnia wszystkie kryteria najwyższej jakości, jakie są wymagane w Unii Europejskiej w branży tekstyliów domowych. Linia Medicare została zatwierdzona jako wyrób medyczny PL/AMW/WM/Rew0/05.2014

Produkt otrzymał rownież Międzynarodowy certyfikat ”Tekstylia godne zaufania” Öko-Tex 100 opracowanym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań i Testów w dziedzinie Ekologii Tekstyliów (International Association for Researchand Testing in the Field of Textile Ecology).

Najwyższą jakość wykonania oraz gwarancję oferuje polski producent!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...