Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 - 4 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Dobrze jest myśleć, że Twoja poduszka i kołdra kołdra jest po prostu Twoja. Jeszcze lepiej to poczuć. Dlatego Wendre wprowadza do swojej oferty nowość – antybakteryjną kołdrę i poduszkę ANTIBACTERIAL z zaawansowaną technologią ANTIBACT™.

Pozbądź się niechcianych drobnoustrojów z sypialni i śpij spokojnie z ANTIBACTERIAL!

Codziennie używamy niezliczonej ilości kosmetyków i detergentów, aby czuć się czysto i higienicznie. Dlaczego więc nie martwimy się o to wchodząc do łóżka, które jest siedliskiem bakterii? Z myślą o zdrowym i spokojnym śnie powstała kolekcja  ANTIBACTERIAL. Te innowacyjne produkty, zawierają ANTIBACT™, czyli włókna poliestrowe z domieszką silikonu i substancji antybakteryjnej. Zastosowanie takiego wypełnienia w kołdrach i poduszkach nie tyko przeciwdziała namnażaniu się bakterii, ale również sprawia, że produkty są niezwykle miękkie i puszyste.

Poszycia kołdry i poduszki wykonano z oddychającej tkaniny syntetycznej, która doskonale filtruje powietrze. Mikrofibra, bo o niej mowa, jest niezwykle trwała i odporna na spieranie, nawet przy wielokrotnym praniu. Dodatkowo, tkanina jest niezwykle elastyczna i przyjemna w dotyku, jak jedwab czy satyna.

Wysoka jakość wykonania produktów z serii ANTIBACTERIAL, zostały potwierdzone przez niemiecki Instytut Badawczy Hohenstein.

Poszycie poduszki i kołdry minimalizuje rozwój roztoczy i ich alergenów i działa antybakteryjnie.

Najważniejsze jest jednak to, że poduszka i kołdra z  ANTIBACTERIAL jest po prostu wygodna, puszysta i komfortowa!

Poszycie
100% poliester (mikrofibra), 82 g/m²

Wypełnienie
100% ANTIBACT™* *100% kulki z włókna HCS wykończonego substancją antybakteryjną

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...