Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki od: 14.58 PLN

Pokrowiec dla osób cierpiących na astmę, egzemę i inne alergie, jak również dla tych, którzy po prostu cenią sobie zdrowy tryb życia. Chroni ciebie i twoją rodzinę przed szkodliwymi cząsteczkami alergizującymi i zapewnia spokojny i zdrowy sen.

Allerguard Polska to opatentowana, jedyna tego rodzaju technologia oparta na tkaninie ze specjalnego mikrowłókna oraz na systemie termo-zgrzewania Soft Seal.

AllerGuard charakteryzuje się rewolucyjną szczelną formą tekstylną, która daje skuteczną ochronę przed roztoczami kurzu domowego i innymi szkodliwymi cząsteczkami alergizującymi

Wyroby można prać w temperaturze 60°C dla zwiększenia komfortu i higieny

Delikatne, lekkie wykończenie tkaniny daje jedwabiście miękkie i luksusowe uczucie AllerGuard zapewnia przepływ powietrza i wilgoci natomiast zapobiega przedostawaniu się roztoczy kurzu domowego oraz innych alergenów.

Na produkty Allerguard można stosować normalne poszewki bawełniane.

Instrukcje prania oraz dalsze informacje znajdują się w ulotce dołączonej do produktu

AllerGuard został opracowany przy współpracy z Duńskim Związkiem Astmy i Alergii

Czy wiesz że? Powinno się zablokować nie tylko same roztocza kurzu domowego (300 mikronów) ale także ich odchody, które alergizują (tylko 1 mikron). Trudność polega na tym żeby utworzyć perfekcyjną barierę bez poświęcenia najważniejszego czynnika jakim jest… wygoda. Wytrzymałość jest kolejnym czynnikiem do wzięcia pod uwagę przez producenta. Tekstylne materiały funkcjonujące jako bariery przeciw alergenom powinny być wykonane z mikrowłókna. Można je wtedy prać, suszyć lub odkurzać bez obawy o utracenie ich właściwości barierowych. Tylko AllerGuard® jest tekstylną barierą przeciw alergenom wykonaną z mikrowłókna.

Jak działa AllerGuard®? Sekret skuteczności tkaniny AllerGuard® leży w jego unikalnej strukturze materiału. Są inne tkaniny, które nie przepuszczają roztoczy kurzu domowego, ale tylko AllerGuard® jest nie do spenetrowania przez ALERGEN roztoczy. Jednocześnie tkanina AllerGuard® charakteryzuje się doskonałą przepuszczalnością powietrza oraz wilgoci.

Atrybuty tkaniny Allerguard:

 • 1/5 grubości jedwabiu
 • Blokuje 99.7 % alergenu wielkości 0.5 mikrona
 • Trójkątne włókienka
 • Doskonale oddychająca tkanina
 • Nie zawiera chemikaliów
 • Luksusowy dotyk jedwabiu, nie twardy ani nie szeleszczący
 • Nie przepuszcza Roztoczy Kurzu Domowego
 • Stabilna tekstylna bariera wraz z wytrzymałością na pranie
 • Spokojny sen bez budzenia się w środku nocy
 • Efektywność nie jest zaburzona z kolejnymi praniami
 • System termo-zgrzewania SotfSeal

W celu ochrony Twojego łóżka przed roztoczami Kurzu Domowego, w materiale AllerGuard® nie została zrobiona żadna dziura, co oznacza, iż właściwości barierowe materiału zostały zachowane. We wszystkich kołdrach AllerGuard®, wewnętrzne i zewnętrzne ściany materiału zostały zgrzane bez pozostawienia żadnej dziury po szyciu. Dzięki tej technologii Roztocza Kurzu Domowego nie mają szansy ani dostać się do środka i skolonizować twojej kołdry, ani też ze środka się wydostać.

Technologia termo fiksacji Soft–Seal™ jest silna i pozostaje stabilna nawet po wielu praniach.

Mikrowłókno użyte w AllerGuard® jest wyjątkowo cienkie, około 50 razy cieńsze niż jedwab, a 1000 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Gdyby rozciągnąć to mikro włókno na linii pomiędzy Honk Kongiem a Londynem ważyłoby ono wówczas tylko 335 gram. Barierowe cechy pościeli AllerGuard® i przepuszczające tylko powietrze i wilgotność to nie wszystko, co ten materiał oferuje!

Do wspomnianych cech dodajmy jeszcze odczucie cudownej delikatności przy dotyku oraz uwielbienie materiału jakim jest darzony na całym świecie. To dobra wiadomość dla tych alergicznych pacjentów, którzy zmuszeni są do znoszenia zimna oraz szeleszczenia materiału za każdym razem kiedy obracają się w swym łóżku na bok!

Pokrowiec na materac +poduszka + kołdra z serii allerguard to doskonała bariera antyroztoczowa!

Podkłady

 • Rozmiar: 

  80 x 200 x 20

 • Seria: 

  AllerGuard

 • Temperatura prania: 

  60°C