Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: do 7 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Antybakteryjne prześcieradło ochronne/ podkład dla materacy, wykonane z oddychającego materiału. Posiada właściwości izolujące roztocza. Możliwość prania w temperaturze 95st.C.

Oferowane prześcieradła są zrobione ze specjalistycznych tkanin nie przepuszczających cieczy. Są one przeznaczone zarówno do mieszkań, jak również hoteli, szpitali oraz na statki. Są nieodzownym dodatkiem do materaca, przedłużają jego żywotność, zwiększając tym samym jego walory antyalergiczne poprzez izolację roztoczy. Posiadają atesty jako tkaniny trudnopalne przez co dodatkowo zabezpieczają materac lub łóżko. Dzięki tym właściwościom mogą być stosowane w hotelach i na statkach, gdzie takie zabezpieczenia są wymagane. Ich zasadniczą rolą jest ochrona materaca przed zalaniem, zabrudzeniem, ale również ochrona użytkownika przed najbardziej popularnymi alergenami takimi jak kurz i roztocza.

skład: tkanina SANIPUR 41% bawełna, 17% poliester, 42% poliuretan

Wyczyszczenie i osuszenie zalanego materaca jest bardzo trudne. Prześcieradło Sanipur doskonale ochroni materac przed każdą cieczą, co jest szczególnie istotne przy niemowlakach i nieco starszych dzieciach. Najmłodsze maluchy często ulewają, podczas nocy przemiękają im pieluszki, zdarza się też wylane na prześcieradło mleko, bądź soczek. Nakładka ochronna Sanipur przyda się też starszakom, które są w trakcie odpieluchowania i nie zawsze na czas zdążą do toalety. Bardzo ważną kwestią jest też izolowanie roztoczy, dzięki czemu nawet mały alergik będzie spokojnie przesypiał całą noc bez uciążliwego kaszlu.

Podkłady

  • Rozmiar: 

    140 x 200 cm

  • Seria: 

    Sanipur

  • Temperatura prania: 

    95°C

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...