Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Powłoczka AllerGuard na materac z gumką (pokrywa górę oraz boki materac tj. prześcieradło z gumką)

AllerGuard został specjalnie zaprojektowany dla osób cierpiących na astmę, egzemę i inne alergie, jak również dla tych, którzy po prostu cenią sobie zdrowy tryb życia. Chroni ciebie i twoją rodzinę przed szkodliwymi cząsteczkami alergizującymi i zapewnia spokojny i zdrowy sen. Allerguard Polska to opatentowana, jedyna tego rodzaju technologia oparta na tkaninie ze specjalnego mikrowłókna oraz na systemie termo-zgrzewania Soft Seal. Została opracowana z myslą o cierpiących na astmę, egzemę i inne alergie, jak równiez dla tych którzy cenią sobie zdrowy tryb życia. Chroni przed szkodliwymi cząsteczkami alergizującymi i zapewnia zdrowy spkojny sen.

 • Zapobiega astmie i alergii zanim te przerodzą się w problem

 • AllerGuard charakteryzuje się rewolucyjną szczelną formą tekstylną, która daje skuteczną ochronę przed roztoczami kurzu domowego i innymi szkodliwymi   cząsteczkami alergizującymi

 • Wyroby można prać w temperaturze 60°C dla zwiększenia komfortu i higieny

 • Delikatne, lekkie wykończenie tkaniny daje jedwabiście miękkie i luksusowe uczucie

AllerGuard zapewnia przepływ powietrza i wilgoci natomiast zapobiega przedostawaniu się roztoczy kurzu domowego oraz innych alergenów.

Dla całkowitej ochrony wybierz jedną z dwóch alternatyw:

 1. Kołdrę i poduszkę oraz powłoczkę na materac AllerGuard LUB

 2. Powłoczkę na kołdrę, powłoczkę na poduszkę oraz powłoczkę na materac AllerGuard

Na produkty Allerguard można stosować normalne poszewki bawełniane.

Instrukcje prania oraz dalsze informacje znajdują się w ulotce dołączonej do produktu

AllerGuard został opracowany przy współpracy z Duńskim Związkiem Astmy i Alergii  

Historia barier przeciw alergenom
 
Pomysł jest całkiem prosty. Powinno się zablokować, nie tylko same roztocza kurzu domowego (300 mikronów) ale także ich odchody, które alergizują (tylko 1 mikron), od przedostania się do naszych łóżek. Trudność polega na tym, jak utworzyć perfekcyjną barierę bez poświęcenia najważniejszego czynnika jakim jest – wygoda
. Wytrzymałość jest kolejnym czynnikiem do wzięcia pod uwagę przez producenta. Bariery przeciw alergenom były przez lata ulepszane jak zostało opisane poniżej.
Generacja I
Plastikowe osłony – choć stanowiły absolutną barierę dla alergenów, nie były jednak użyteczne.
 
Generacja II
Bawełniane lub syntetyczne osłony powleczone od tylu warstwą polieurotynowa – wciąż nie były wygodne.
 
Generacja III
Oddychające membrany – z delikatnie ulepszoną przepuszczalnością powietrza i wilgoci, natomiast z nadwrażliwością na mycie, suszenie i odkurzanie.
 
Najnowsza generacja
Tekstylne materiały funkcjonujące jako bariery przeciw alergenom wykonane z mikrowłókna. Można je prać, suszyć lub odkurzać bez obawy o utracenie ich właściwości barierowych. Tylko
AllerGuard® jest tekstylną barierą przeciw alergenom wykonaną z mikrowłókna.
 
Jak działa AllerGuard®?
 
Sekret skuteczności tkaniny
AllerGuard® leży w jego unikalnej strukturze materiału.
 
Są inne tkaniny, które nie przepuszczają roztoczy kurzu domowego, ale tylko
AllerGuard® jest NIE DO spenetrowania przez ALERGEN roztoczy. Jednocześnie tkanina AllerGuard® charakteryzuje się doskonałą przepuszczalnością powietrza oraz wilgoci.


Atrybuty

Korzyści

1/5 grubości jedwabiu
Blokuje 99.7 % alergenu wielkości 0.5 mikrona
Trójkątne włókienka
Wydziela wilgotność w temperaturze pokojowej
Nie ma żadnych chemikaliów ani podobnego powleczenia

Luksusowy dotyk jedwabiu, nie twardy ani nie szeleszczący
Nie przepuszcza Roztoczy Kurzu Domowego
Stabilna tekstylna bariera wraz z wytrzymałością na pranie
Spokojny sen bez budzenia się w środku nocy
Nie wymagająca a efektywność nie jest zaburzona z kolejnymi praniami

System termo-zgrzewania SotfSeal

W celu ochrony Twojego łóżka przed Roztoczami Kurzu Domowego, w materiale AllerGuard® nie została zrobiona żadna dziura, co oznacza, iż właściwości barierowe materiału zostały zachowane. We wszystkich kołdrach AllerGuard®, wewnętrzne i zewnetrzne ściany materiału zostały zgrzane bez pozostawienia żadnej dziury po szyciu. Dzięki tej technologii Roztocza Kurzu Domowego nie mają szansy ani dostać się do środka i skolonizować twojej kołdry, ani też ze środka się wydostać. Technologia termo fiksacji Soft–Seal™ jest silna i pozostaje stabilna nawet po wielu praniach.

Materiał wypełniający AllerGuard® jest hypoalergiczny oraz, iż jest przystosowany do prania w warunkach domowych.

Jako perfekcyjna antyalergiczna bariera materiał AllerGuard® nie oznacza już ani sztywności, ani ciężaru. Przeciwnie jego delikatność i dotyk często porównywane są do jedwabiu. To nie zaskakuje już nikogo, ponieważ AllerGuard® jest produkowany w Japonii przez największego giganta o nazwie Teijin, wytwarzającego materiały, który to dołożył wszelkich starań, aby imitować jedwab już od 1915 roku.
 
Mikrowłókno użyte w
AllerGuard® jest wyjątkowo cieńkie, około 50 razy cieńsze niż jedwab, a 1000 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Gdyby rozciągnąć to mikro włókno na linii pomiędzy Honk Kongiem a Londynem ważyłoby ono wówczas tylko 335 gram. Barierowe cechy pościeli AllerGuard®
i przepuszczające tylko powietrze i wilgotność to nie wszystko, co ten materiał oferuje, do wspomnianych cech dodajmy jeszcze odczucie cudownej delikatności przy dotyku oraz uwielbienie materiału jakim jest darzony na całym świecie. Dobra wiadomość dla tych alergicznych pacjentów, którzy zmuszeni są do znoszenia zimna oraz szeleszczenia materiału za każdym razem obracają się w swym łóżku na bok.

UWAGA!

Istnieje możliwość uszycia powłoczki na konkretny wymiar - prosimy pytać o wycenę. Przy zamówieniu powłoczek na indywidualny wymiar, nie ma możliwości zwrotu towaru.

Podkłady

 • Rozmiar: 

  140 x 200 x 20

 • Seria: 

  AllerGuard

 • Temperatura prania: 

  60°C

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...