Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Oczyszczacz powietrza - Lightair Style

Oczyszczacz powietrza LightAir Style łączy w sobie przyciągające wzrok piękno z dostarczaniem najprawdopodobniej najzdrowszego powietrza na świecie.
To niezwykłe połączenie wydajnego, cichego, pozbawionego ozonu, energooszczędnego, łatwego w zastosowaniu i ekonomicznego działania. Badania wskazują na fakt, iż oczyszczacz powietrza LightAir Ionflow 50 Style to urządzenie efektywnie eliminujące nawet najmniejsze zanieczyszczenia zwieszone w powietrzu (nanoczasteczki mniejsze niż 0,1 μm).
W normalnych warunkach cząsteczki te stanowią około 90% wszystkich cząstek powietrza i uważa się, iż są one odpowiedzialne za powodowanie najdotkliwszych problemów zdrowotnych. Efekty działania oczyszczacza powietrza LightAir Style nie słabną z czasem jak to bywa z oczyszczaczami, których konstrukcja została oparta na filtrach.Lightair Ionflow - STYLE jest idealny, jeśli planujesz umieścić urządzenie w przestronnym pokoju, doskonały i efektowny element dekoracyjny, który przyciągnie uwagę twoich gości.


Badania wskazują na fakt, iż podczas ciągłej pracy oczyszczacz powietrza LightAir Ionflow 50 efektywnie eliminujące praktycznie wszystkie zanieczyszczenia zawieszone w powietrzu (o rozmiarze 0.01-1.0 μm) takie jak kurz, dym, pyłki powodujące alergie, bakterie, wirusy, grzyby, pleśń, łupież zwierzęcy i wiele innych. 

Prosty w utrzymaniu
Wystarczy podłączyć LightAir IonFlow 50 do prądu i pozwolić, aby zajęło się oczyszczaniem powietrza nocą i dniem. Co dwa tygodnie lub w razie konieczności należy umyć zbiornik ciepłą wodą z płynem do naczyń. Aby utrzymać efektywną pracę oczyszczacza nie ma potrzeby wymiany drogich filtrów lub spędzania czasu na czyszczeniu skomplikowanych systemów łopatek filtrów.

Energooszczędny
Napięcie zasilające urządzenie LightAir IonFlow 50 to 230V, a zużycie wynosi mniej niż 7W na godzinę. Zużycie prądu jest równe 10% mocy, jaka jest zużywana przez normalną żarówkę lub mniej niż 10% mocy potrzebnej do pracy większości konwencjonalnych oczyszczaczy powietrza.

Rewelacyjny projekt

Przedmiot pożądania! Projekt LightAir IonFlow 50 został wyróżniony kilkoma prestiżowymi nagrodami m.in. Rising Star Award na międzynarodowym konkursie Elle Deco International Design Awards Event - Rockefeller Center, Nowy Jork, który odbył się w 2004 roku a w 2007 podczas międzynarodowego konkursu International Design Excellence Awards przyznano mu srebrną nagrodę IDEA w kategorii Produkt Konsumenta.   


Brak drogich filtrów, które musisz wymieniać. Jeśli zajdzie taka potrzeba umyj kolektor ciepłą wodą z płynem do naczyń. Większość urządzeń oczyszczających powietrze wymaga stosowania drogich filtrów, które powinny być wymieniane przynajmniej dwa razy do roku. Filtry takie kosztują średnio od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.


Mniej niż 5 dB; konstrukcja większości obecnie dostępnych oczyszczaczy powietrza opiera się na działaniu wentylatorów generujących między 35 a 80 dB a niektóre z nich mogą nawet przekroczyć ten zakres. SPOKOJNYCH SNÓW!

Dane techniczne:

 • Wymiary: 19x66 cm
 • Waga: 2,3 kg
 • Powierzchnia oczyszczania: 50 m2
 • Pobór prądu: 7W
 • Głośność: mniej niż 5dB
 • Wydzielanie ozonu: niemierzalne
 • Napięcie: 12V
 • Certyfikaty: EMC, CE, ETL (US), GS, S
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Redukcja cząsteczek: Skutecznie usuwa pył (rozmiar 0.01-1.0 mikrometrów). Szczególnie skuteczny w eliminowaniu najmniejszych i najbardziej niebezpiecznych cząstek (cząsteczek nano poniżej 0,1 mikrometrów), usuwa  także większe cząsteczki (1.0-25.0 mikrometrów) .
 • Jonizacja: Ponad 250 000 jonów ujemnych na cm3 na 1 m odległość

Jak to działa?

W przeciwieństwie do tradycyjnych oczyszczaczy powietrza LightAir wykorzystuje unikalną technologię jonizacji. Opatentowana technologia LightAir IonFlow sprawia, że nasz oczyszczacz powietrza generuje ponad 250 000 jonów ujemnych na cm3 mierzonych w odległości 1 metra, bez produkowania ozonu. Wzmożona produkcja jonów sprawia, że ładunek ujemny dociera do wszystkich zakamarków pomieszczenia.
Jony ujemne przyczepiają się do dodatnio naładowanych, szkodliwych cząstek powietrza takich jak kurz, pyłki powodujące alergie, bakterie, pleśń, łupież zwierzęcy, wirusy itp.
Dodatnio naładowany kolektor przyciąga cząsteczki pozostawiając powietrze czystym. Efekty działania kolektora nie słabną z czasem jak to bywa z oczyszczaczami, których konstrukcja została oparta na filtrach powietrza. Większe skupiska cząsteczek, zanim zostaną wychwycone przez oczyszczacz i zamknięte w kolektorze, opadają na podłogę i zostaną usunięte przy regularnym odkurzaniu.
Bardzo duża produkcja jonów ujemnych, pozwala skutecznie oczyścić powietrze w całym pomieszczeniu.
W razie potrzeby kolektor można z łatwością ściągnąć, przemyć wodą i ponownie używać. W połączeniu z bardzo niskim poborem energii urządzenie LightAir jest bardzo ekonomiczne w użytkowaniu. Utrzymuje czyste i zdrowe powietrze 24 godziny na dobę.
 

Oczyszczacze powietrza

 • Wydajność oczyszczania: 

  Ion Flow

 • Powierzchnia pomieszczenia: 

  50 m2

Opcje produktu

 • Marka: 

  LightAir

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...