Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: natychmiast
Koszt wysyłki od: 14.58 PLN

Ceramiczny pojemnik do podgrzewania żywności z pokrywką! Przygotowany posiłek - podgrzewasz kiedy i gdzie chcesz. Jesz pyszne, zdrowe, domowe obiady - także poza nim. Oszczędzasz czas i pieniądze. To proste i wygodne urządzenie zostało skonstruowane tak, żeby można było z niego jeść - używając metalowych sztućców - bez ryzyka porysowania talerza (zastosowano najwyższej jakości powłokę ceramiczną ILAG)

Sprawdź jak ceramiczny pojemnik do podgrzewania żywności, odmieni Twoją kuchnię. Przygotowany wcześniej posiłek wystarczy podgrzać w dowolnym czasie.

Teraz możesz zabrać ze sobą wszędzie swoje pyszne, zdrowe, domowe obiady - gorący talerz utrzymuje ciepło aż do 5 godzin! zabierz więc ze sobą obiad do pracy zamiast kupować codziennie coś szybkiego i niezdrowego!

W środku znajdują się 3 osobne przegrody, w ktуrych możemy przechowywać i przenosić warzywa, sałatkę, ziemniaczki czy kawałki mięsa. Szczelna pokrywka zabezpiecza żywność przed kurzem i wilgocią i sprawia, że całość długo jest smaczna, świeża i kusi zapachem. Dodatkowo na pokrywce znajdują się dwa uchwyty, ktуre ułatwiają przenoszenie pojemnika. Ciesz się znakomitym i domowym jedzeniem w każdym miejscu!

moc 105 W

odłączany przewód

wymiary 240x240x100mm

waga 0,95 kg

nowoczesny design