Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

ALLERGOFF® NEUTRALIZATOR ALERGENÓW PŁYN DO TKANIN

neutralizuje alergeny wziewne obecne w tkaninach, odzieży, bieliźnie pościelowej, takie jak: alergeny roztoczy kurzu domowego, nużeńca, świerzbowca, owadów, alergeny zwierząt domowych, pleśni, pyłków roślinnych i wiele innych.

Neutralizacja alergenów następuje w trakcie procesu namaczania poprzedzającego pranie ręczne lub maszynowe w temperaturze poniżej 60OC.

Preparat skutecznie obniża stężenie alergenów obecnych w tkaninach co stanowi ważny element ochrony przed rozwojem uczulenia. Wspomaga leczenie alergii wziewnej.

 Allergoff® Wash jest skuteczny w następujących schorzeniach:

 astma oskrzelowa, kaszel alergiczny,

 przewlekły alergiczny nieżyt nosa,

 przewlekłe alergiczne zapalenie spojówek,

 atopowe zapalenie skóry (wyprysk atopowy, skóra atopowa).

Preparat zalecany w profilaktyce chorób przenoszonych przez kleszcze w okresie zwiększonego ryzyka zakażenia chorobami odkleszczowymi. Obniża ryzyko przenoszenia kleszczy w środowisko domowe. Może być używany do prania tkanin służących jako legowiska zwierząt domowych.

Zalecany jest również do stosowania szpitalach, noclegowniach i sanatoriach w celu eliminacji czynników zagrożeń biologicznych w warunkach o podwyższonych wymagań higieniczno-sanitarnych oraz podczas terapii chorób pasożytniczych skóry np. zakażenia świerzbowcem i nużeńcem.


Sposób użycia:

  • Rozpuścić całą zawartość ampułki w 20 litrach wody (w misce lub wannie). Temperatura wody przeznaczonej do namaczania powinna być odpowiednio dobrana do rodzaju tkanin.
  • Moczyć pranie przez 2 godziny.
  • W przypadku prania ręcznego po 2 godz. kontynuować pranie w zwykły sposób z użyciem proszku lub innych środków piorących.
  • W przypadku prania maszynowego przełożyć mokre tkaniny do bębna pralki, ustawić odpowiedni program piorący i kontynuować pranie w zwykły sposób. Pranie należy kontynuować przy użyciu najmniejszej dawki środka piorącego podanej przez producenta tego środka na opakowaniu.Zaleca się wykonanie dodatkowego płukania.
  • Stosować przynajmniej raz w miesiącu. W przypadku zaostrzenia objawów chorobowych preparat można stosować częściej. 

Postępowanie z tkaninami w przypadku zagrożenia obecnością kleszczy:

Rozpuścić zawartość 2 ampułek w 5 litrach wody (w misce lub wannie). Moczyć pranie przez 4 godziny (lub dłużej), dokładnie wypłukać, następnie wyprać ręcznie lub maszynowo.

Użycie preparatu ALLERGOFF® NEUTRALIZATOR ALERGENÓW PŁYN DO TKANIN nie wyklucza stosowania płynów do płukania tkanin.

Zawartość opakowania zbiorczego :  12 szt / 1 PRANIE

Atest Nr PZH/HT-2815/2013

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...