Model: C0230379
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN
Pieluszka wielorazowa (wkład + otulacz) dla noworodków o wadze od 2 do 5,5 kg to bardzo mała pieluszka umożliwiająca własciwe ułożenie dziecka.
W pieluszce jest wkład kilkustronny zapinany na jeden nap. 
Pieluszka wielorazowa dla noworodków o wadze od 2 do 5,5 kg. od pierwszych chwil życia. Jest mała i cienka, dzięki czemu pupa dziecka nie jest podniesiona i kręgosłup dziecka oraz nóżki układają się prawidłowo.
 
W pieluszce jest kilkustronny wkład mający 2 warstwy. Delikatny wręcz "kaszmirowy" w dotyku, sojowy welur znanej jako roślinny kaszmir, niepodrażnia wrażliwej skóry noworodków.
 
Wkład wpinany jest w otulacz przy pomocy jednej napy. Dodatkowym elementem są mini "kieszonki" pozwalające ułożyć go we właściwy sposób w otulaczu. Zmiana wkładu, przełożenie go na drugą stronę czy też zmiana całej pieluszki wraz z otulaczem jest szybka i prosta. 
 
Żeby dopasować pieluszkę do dziecka tak by nie "przeciekała" miejsce na nóżki ma podwójne wykończenie z gumką.
Pieluszka ma miękkie elastyczne wykończenie w pasie, które pozwala dopasować jej obwód do dziecka. Zapinana jest na rzep co daje dużą swobodę regulacji. Przednia część zaprojektowana tak by nie podrażniała okolic pępka. 
 
Pranie w 60st. Jeżeli jest to konieczne wkład może być od czasu do czasu suszony w suszarce automatycznej. 
Otulacz posiada zabezpieczenie na rzepy, by podczas prania zapobiec zniszczeniu pieluszki. 
 
Ze względu na specyfikę produktu i jego przeznaczenie mogą zaistnieć okoliczności, które wpłyną na zmianę kolorów, powstanie odbarwień. Sytuacje takie nie są objęte gwarancją. 
 
Powłoka zewnętrzna: 100% Poliester powlekany PU. 
Wkład chłonny: welur 100% soja.