Model: BEA04266
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Łyżeczka silikonowa francuskiej marki BEABA, przeznaczona do nauki samodzielnego jedzenia dla dzieci od 8 miesiąca życia.

Łyżeczka silikonowa francuskiej marki BEABA, przeznaczona do nauki samodzielnego jedzenia. Uchwyt łyżeczki został wyprofilowany tak, by była ona łatwa do trzymania w małych rączkach, a jej zaokrąglona miękka główka ma idealną wielkość dla dziecięcej buzi i jest w pełni bezpiecznego dla delikatnych dziąseł maluszka. Kształt łyżeczki z dodatkową wypustką pod spodem pozwala odłożyć ją na stole tak, by główka nie dotykała powierzchni, dzięki czemu jej używanie jest bardziej higieniczne.
 
Nadaje się do mycia w zmywarce.
Kolor: niebieski wewnątrz, przezroczysty na zewnątrz.
Do tego produktu dobierz inny produkt BEABA w tej samej gamie kolorystycznej.
 
Wiek: 8 m+
Materiał: silikon BPA free
Wymiary wraz z etui: 130 x 30 x 12 mm
Waga: 15 gr
 
Francuska marka Beaba powstała w 1989 roku, aby wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Jej celem jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najbardziej innowacyjnych i najskuteczniej ułatwiających życie rozwiązań. Najmocniejszą stroną firmy są jej twórcy – eksperci w swoich dziedzinach: projektanci, inżynierowie i naukowcy – to oni starają się odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, ale przy tym funkcjonalnych i łatwych w obsłudze. Mamy na całym świecie uwielbiają Beaba właśnie za to, że je rozumie, a także za nowoczesny design i modne, stonowane kolory.
Polecamy