Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 - 4 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Znakomite parametry techniczne potwierdzone testami na Uniwersytecie w Parmie.

Mały - wygodny do przechowywania.

Przeznaczenie:

terapia dróg oddechowych z użyciem roztworu soli fizjologicznej lub leków w postaci przeznaczonej do nebulizacji, zaleconych przez lekarza prowadzącego.

Gwarancja szybkiej i efektywnej terapii:

komora nebulizacyjna Sidestream® umożliwia głębszą penetrację dróg oddechowych, zapewniając o 30% większą liczbę docierających do nich nebulizowanych cząsteczek w porównaniu z tradycyjną komorą. Dodatkowo zapewnia bardzo szybką nebulizację – taka sama dawka lekarstwa jest nebulizowana w czasie o połowę krótszym, niż w komorze tradycyjnej.  

WYSOKA JAKOŚĆ TERAPEUTYCZNA: inhalatory Air Spinny zostały przetestowane na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu w Parmie - prestiżowej włoskiej uczelni! 

BARDZO DUŻA WYDAJNOŚĆ: ponad 74% wytwarzanego przez Air Spinny aerozolu składa się z cząsteczek o wielkości odpowiedniej dla dolnych dróg oddechowych! 

SZYBKI: 0,29ml/min.!

PIĘKNY DESIGN: inhalatory marki PiC Solution od lat cieszą się opinią wyrobów medycznych wysokiej jakości i jednocześnie wyróżniających się urzekającym wzornictwem.

IDEALNY DLA CAŁEJ RODZINY: w zestawie ma dwie maski – dla dorosłych i dla dzieci oraz ustnik i końcówkę donosową.

W skład zestawu wchodzą: inhalator z komorą Sidestream®, maska dla dorosłych, maska pediatryczna, ustnik, aplikator donosowy, łącznik, przewód połączeniowy (100 cm), zapasowe filtry powietrza, instrukcja w języku polskim.