Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 - 4 dni
Koszt wysyłki od: 14.58 PLN

Stosowany w schorzeniach takich jak: infekcja górnych dróg oddechowych, przeziębienie, zapalenie oskrzeli i oskrzelików, alergie, astma oskrzelowa, mukowiscydoza, zapalenie płuc i nawracające zapalenia płuc, rozedma płuc, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), bronchit, nadciśnienie tętnicze płuc, nieżyt oskrzeli, zapalenie tchawicy, zapalenie krtani, ostre i przewlekłe zapalenie nosa, gardła i zatok przynosowych, powiększone migdałki. Przeznaczony także dla codziennej profilaktyki zdrowych płuc oraz nawilżania i łagodzenia podrażnionego gardła i śluzówki.

Urządzenie stosuje się do wszystkich rodzajów leków w postaci ciekłej. Jest przeznaczone do prowadzenia terapii wziewnej w warunkach domowych. Stosowanie leków zawsze skonsultuj z lekarzem prowadzącym.

1 Smoczek do inhalacji – Leczenie infekcji górnych dróg oddechowych i przeziębienia

2 Maska dla dziecka – Terapia górnych i dolnych dróg oddechowych

3 Maska dla osoby dorosłej – Terapia górnych i dolnych drog oddechowych

Nebulizator poj. 5 ml

Smoczek do inhalacji

Wygodny uchwyt do przenoszenia

Torba do przechowywania w kształcie króliczka

Maska dla dziecka i osoby dorosłej

Długa rurka powietrzna (2m)

5 filtrów

Inhalator kompresorowy z systemem wentylacji

Marka Sanity® jest obecna na rynku polskim już od 20 lat jako marka jakościowych i funkcjonalnych produktów medycznych, ułatwiających powrót do zdrowia oraz codzienną profilaktykę zdrowia i pielęgnację całej rodziny.

Nasze wyroby spełniają wymagania najsurowszych norm bezpieczeństwa, pozytywnie przeszły testy kliniczne i otrzymały odpowiednie certyfikaty potwierdzające zgodność ze standardami Unii Europejskiej.