Realizacja zamówienia: 1 - 4 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Bio4fresh jest całkowicie naturalnym, nowym, bezzapachowym, ekologicznym wielokrotnie nagradzanym, innowacyjnym oczyszczaczem powietrza ukrytym w saszetce! Certyfikowany przez TUV Austria Produkt nagradzany za innowacje na targach w Szwajcarii, Niemczech, Chinach, Słowenii...teraz do kupienia w Polsce!

 


 

 


Przeznaczenie: 

INDYWIDUALNY UŻYTKOWNIK: dom, biuro, samochód, łódź, przyczepy kempingowe, domki letniskowe
UŻYTKOWNIK BIZNESOWY: hotele, centra sportowe, fitness cluby, gabinety, domy opieki, przedkszola, zakłady przetwórstwa.

Co robi:

OCZYSZCZA POWIETRZE, POCHŁANIA WILGOĆ
USUWA NIEPRZYJEMNE ZAPACHY I WILGOĆ
HAMUJE ROZWÓJ BAKTERII I GRZYBÓW
ZMNIEJSZA ILOŚĆ ALERGENÓW
ZWIĘKSZA ILOŚĆ DOBROCZYNNYCH JONÓW UJEMNYCH
PRZEDŁUŻA ŚWIEŻOŚĆ I CZAS PRZECHOWYWANIA ŻYWNOŚCI
WSPOMAGA KOMPOSTOWANIE
WSPOMAGA PRZECHOWYWANIE SPRZĘTU SPORTOWEGO/BUTÓW

Bio4Fresh zawiera specjalnie przetworzone skały wulkaniczne, kóre dzieki strukturze cienkich kanalików i porów potrafią powiązac wilgoć i zapachy

Bio4Fresh jest 100% naturalnym oczyszczaczem powietrza, który eliminuje nieprzyjemne zapachy i reguluje poziom jego wilgotności. Hamuje także rozwój bakterii i grzybów zmniejsza ilość alergenów oraz zwiększa ilość dobroczynnych jonów ujemnych w otoczeniu.

Bio4Fresh usuwa zapachy: gotowania, śmieci i odpadków z gospodarstwa domowego, dymu tytoniowego, potu, zwierząt, farb, lakierów, uryny, formaldehydu, ścieków i kanalizacji i wiele wiele innych.


Bio4Fresh jest całkowicie naturalny; nie zawiera żadnych substancji chemicznych i nie ma zapachu, dlatego nie maskuje nieprzyjemnych zapachów innym, tylko usuwa je! Jest produktem ekologicznym, w całości podlega recyklingowi i jest przyjazny dla zwierząt, roślin oraz środowiska naturalnego. Bio4Fresh nie zawiera żadnych substancji szkodliwych ani toksycznych i jest całkowicie bezpieczny do używania przez osoby wrażliwe, alergików i w otoczeniu dzieci.

Bio4Fresh działa non-stop i jest bardzo prosty w użyciu. Można stosować go w wielu miejscach w domu – w kuchni, łazience, toalecie, sypialni, salonie, pralni, garderobach, szafach i innych miejsach, a także poza domem – w samochodzie, przyczepie, domku letniskowym, na jachcie i w biurze.

Bio4Fresh jest opracowanym na bazie nanotechnologii produktem ekologicznym, wpisanym na listę 40 najlepszych innowacji w Słowenii (2008) oraz zdobywcą nagród za innowacyjność na targach w Genewie (Szwajcaria), Celje (Słowenia) oraz Norymberdze (Niemcy).
 

Jak Bio4Fresh działa?

Ta specjalnie przetworzona skała wulkaniczna pochłania jak gąbka cząsteczki zapachów i zatrzymuje je w swoich niewidocznych, cienkich kanalikach i porach. Jedna łyżka tak przetworzonej skały ma ich tak wiele, że ich powierzchnia mogłaby pokryć swoją wielkością boisko do piłki nożnej.
Kiedy Bio4Fresh zaczyna działać?

Saszetka zaczyna pochłaniać cząsteczki zapachów, jak tylko wyjmie się ją z folii ochronnej opakowania. Jej działanie jest zauważalne już po pierwszej godzinie, jednakże saszetka działa w pełni po kilku dniach od otwarcia.

Czy saszetka może być używana do odwilżania powietrza?

Tak; jednakże saszetka może regulować wilgotność powietrza tylko w małych, zamkniętych pomieszczeniach, ponieważ pochłania wilgoć z otoczenia do poziomu około 45% względnej wilgotności. Gdy osiągnie ten poziom, proces pochłaniania wilgoci się zatrzymuje. To szczególnie ważne, jeśli saszetka Bio4Fresh jest używana w lodówce lub do usuwania nieprzyjemnego zapachu z obuwia. Saszetka pochłania pot i wilgoć, ale nigdy nie przesuszy skóry buta.

Gdzie należy umieszczać saszetki?

Saszetki powinno się umieszczać jak najbliżej źródła zapachów i, jeśli to możliwe, w takiej pozycji, aby zapewnić wokół niej naturalną cyrkulację powietrza. 
W lodówce saszetkę należy ułożyć na najwyższej półce i drugą – w przedziale na warzywa i owoce, aby w ten sposób przedłużyć świeżość i czas przechowywania żywności aż do 50%, zmniejszyć poziom wilgoci oraz pobór mocy urządzenia. W przypadku obuwia - saszetki zaleca się umieścić po jednej w każdym bucie. Saszetki doskonale nadają się do sezonowego przechowywania obuwia, sprzętu sportowego i ubrań. W samochodzie saszetkę powinno się umieścić pod siedzeniem, w kieszeni na drzwiach lub w bagażniku. W szafie - saszetkę należy powiesić na wieszaku lub położyć na półce razem z ubraniami. Saszetkę można też umieścić na stałe w torbie z rzeczami sportowymi, aby eliminowała pot i inne nieprzyjemne zapachy.
 
Jak długo saszetka jest aktywna?
 
W pomieszczeniu o standardowej wysokości i powierzchni ok. 15 m2 saszetka działa przez 3 miesiące. Jeżeli intensywność zapachów jest bardzo wysoka, powinno się użyć więcej saszetek. Czas efektywnego działania saszetki w lodówce jest taka sama.

Co oznacza bezzapachowy?

Bio4Fresh jest produktem pozbawionym zapachu i nie działa poprzez maskowanie nieprzyjemnych zapachów innymi, tak jak to robią inne odświeżacze powietrza. Zamiast tego, Bio4Fresh faktycznie oczyszcza powietrze, eliminując z naszego otoczenia cząsteczki zapachów i toksyn.

Co oznacza "100% naturalny"?
Saszetki nie zawierają żadnych sztucznych ani chemicznych substancji. Zawartość saszetki jest absolutnie nietoksyczna i nieszkodliwa dla ludzi, zwierząt i roślin; jest także przyjazna dla środowiska. Dlatego właśnie Bio4Fresh można używać wszędzie, również w szpitalach, przedszkolach, żłobkach i wszelkich miejscach, gdzie mogą przebywać osoby wrażliwe i alergiczne.

Dlaczego Bio4Fresh jest inteligentny?

Saszetka reguluje poziom wilgotności w taki sposób, że nie przesusza pomieszczenia. Utrzymuje ona poziom 45% względnej wilgotności powietrza, stąd współdziała w sposób inteligentny i wzajemny z otoczeniem, w którym jest umieszczona. Jest to szczególnie ważne w lodówkach, gdzie saszetka pochłania zapachy i wilgoć, ale nie wysusza przechowywanej w lodówce żywności. Jeśli używamy saszetki do obuwia, jej inteligentne działanie także usuwa zapachy i wilgoć, ale jednocześnie zabezpiecza skórę przed przesuszeniem.Opcje produktu

  • Skład: 

    Przetworzona skała wulkaniczna

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...