Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Urządzenie do treningu oddechu trenażer (spirometr) Pulmo-Gain CA-MI 

  • efektywnie poprawia wydolność płuc
  • łatwy w użyciu
  • efektywny
  • do stosowania w domu

Leczenie i rehabilitacja w zaciszu domowym

Spirometr Pulmo-Gain pozwala na częstą rehabilitację w zaciszu domowym. Urządzenie jest bardzo łatwe w użyciu i bardzo efektywne. Redukuje ból, zwiększa przepływ powietrza przez płuca, powiększa pojemność płuc, pozwala na dokładniejszą wentylację organizmu. 

Łatwa obsługa - efektywny trening

Obsługa urządzenia do treningu oddechu Pulmo-Gain: robiąc głęboki wdech należy unieść 2 lub 3 kulki, zgodnie z zaleceniami lekarzy specjalistów, wdech należy utrzymywać tak długo jak to możliwe, następnie wyjąć ustnik z ust i zrobić spokojny wydech.

Szerokie zastosowanie spirometrów treningowych

Spirometry treningowe, służące do ćwiczenia głębokich wdechów, wydechów lub obydwu są powszechnie stosowane do polepszania parametrów oddechowych osób z POChP - Przewlekłą Obturacyjną Chorobą Płuc (COPD - Chronicle Obstructive Pulmonary Disease). Urządzenia te przynoszą efekty nawet w rehabilitacji osób mających kłopoty z oddychaniem, przy bolesnych oddechach oraz u osób długo leżących po operacjach. 

Łatwiejsze oddychanie - lepsze samopoczucie

Główną zaletą rehabilitacji i ćwiczeń płuc jest minimalizacja symptomów towarzyszących chorobom płuc, co znacznie poprawia samopoczucie pacjenta i pozwala na zwiększenie tolerancji organizmy na wysiłek i ćwiczenia. Dzięki lepszemu samopoczuciu osoby chore mają znacznie ograniczony niepokój i stany depresyjne związane ze swoim stanem zdrowia. 

Opcje produktu

  • Inne: 

    Trenażer Pulmo

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...