Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 - 4
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Urządzenie do treningu oddechu trenażer (spirometr) Pulmo-Lift 

  • efektywnie poprawia wydolność płuc
  • łatwy w użyciu
  • efektywny
  • do stosowania w domu

Leczenie i rehabilitacja w zaciszu domowym

Spirometr Pulmop-Lift pozwala na częstą rehabilitację w zaciszu domowym. Urządzenie jest bardzo łatwe w użyciu i bardzo efektywne. Redukuje ból, zwiększa przepływ powietrza przez płuca, powiększa pojemność płuc, pozwala na dokładniejszą wentylację organizmu. 

Łatwa obsługa - efektywny trening

Trenażer oddechu Pulmo-Lift jest urządzeniem do ćwiczenia i stymulacji oddechu. Ćwiczenie polega na wydychaniu powietrza. Pulmo-Lift jest stosowany z innymi trenażerami CA-MI w celu treningu kompletnego cyklu wdechu i wydechu bez potrzeby przerywania ćwiczenia.

Szerokie zastosowanie spirometrów treningowych

Spirometry treningowe, służące do ćwiczenia głębokich wdechów, wydechów lub obydwu są powszechnie stosowane do polepszania parametrów oddechowych osób z POChP - Przewlekłą Obturacyjną Chorobą Płuc (COPD - Chronicle Obstructive Pulmonary Disease). Urządzenia te przynoszą efekty nawet w rehabilitacji osób mających kłopoty z oddychaniem, przy bolesnych oddechach oraz u osób długo leżących po operacjach. 

Łatwiejsze oddychanie - lepsze samopoczucie

Główną zaletą rehabilitacji i ćwiczeń płuc jest minimalizacja symptomów towarzyszących chorobom płuc, co znacznie poprawia samopoczucie pacjenta i pozwala na zwiększenie tolerancji organizmy na wysiłek i ćwiczenia. Dzięki lepszemu samopoczuciu osoby chore mają znacznie ograniczony niepokój i stany depresyjne związane ze swoim stanem zdrowia.

Uwaga!
Trenażer Pulmo Lift nie posiada w zestawie ustnika, należy go zakupić jako dodatek do jednego z trenażerów Pulmo Gain lub Pulmo Vol.

Opcje produktu

  • Inne: 

    Trenażer Pulmo

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...