Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Prześcieradło dziecięce Jersey z gumką o właściwościach antyalergicznych, antybakteryjnych - z jonami srebra !

Przyjemne w dotyku, praktyczne.


Prześcieradło wykonane w 100% z wysokogatunkowej bawełny. Posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne dzięki zastosowaniu w produkcji specjalnej powłoki z jonami srebra, która redukuje i zapobiega ponownemu namnażaniu się bakterii i innych drobnoustrojów. Jest delikatne, miękkie i przyjemne w dotyku oraz praktyczne i wygodne w użytkowaniu.

Dostępne kolory:

Jakość

Poparte badaniami w polskich i zagranicznych instytutach badawczych, prozdrowotne właściwości produktów Silver Dream. Technologia użyta do produkcji jest zgodna z Oeko-Tex Standard 100.

Antybakteryjne działanie produktów Silver Dream zostało potwierdzone w Instytucie Biopolimerów i Włókien Chemicznych posiadającym certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji.

Metoda badania: Procedura badawcza nr.1, wydanie 5, 02.10.08 wg. JIS L 1902:2002 Badanie potwierdziło skuteczność zwalczania jednej z najbardziej niebezpiecznych bakterii Staphylococcus Aureus (gronkowiec złocisty).
Posiadane certyfikaty wydane przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi:

- Wyprodukowano w Polsce

- Bezpieczny Dla Dziecka

- Przyjazny Dla Człowieka

- Tricotxtil B

Bezpieczeństwo

W większości produktów, które działają antybakteryjnie i antyalergicznie, środek zwalczający drobnoustroje "ucieka" z wyrobu tekstylnego na powierzchnię skóry, szkodząc jej, ponieważ uszkadza jej naturalną florę bakteryjną.
Formuła zawarta w produktach Silver Dream działa na zasadzie aktywnej antybakteryjnie powłoce, działa tylko na powierzchni wyrobu, przez co nasza flora bakteryjna funkcjonuje bez zakłóceń. Wykonane na potrzeby Silver Dream badania wykazały, że drobnoustroje, znajdujące się w strukturach separowanych przez powłokę antybakteryjną, nie przedostają się przez nią, co daje użytkownikowi bezpieczeństwo przed niechcianymi drobnoustrojami. Przykładem mogą być bakterie, które znajdują się w kołdrze oddzielonej, od kontaktu ze skórą, za pomocą pościeli z antybakteryjną powłoką Silver Dream, które nie przenikają przez nią, zapewniając zdrowy i bezpieczny sen.

Świeżość i higiena

Organizmy takie jak bakterie, grzyby to formy o mikroskopijnej wielkości. Ich obecność może prowadzić do nieprzyjemnego zapachu, reakcji alergicznych, a także infekcji i chorób. Warunkami sprzyjającymi do życia mikroorganizmów są: odpowiednia temperatura, wilgotność czy duża powierzchnia materiału. Z tego względu, tekstylia, takie jak pościel, mające styczność ze skórą, stanowią idealne środowisko dla ich rozwoju. Produkty Silver Dream, poprzez zastosowanie specjalnej powłoki wyposażonej w jony srebra stały się najlepszą i najnowocześniejszą metodą w ich redukowaniu jak i niwelowaniu ponownego rozmnażania na powierzchni tkaniny, zapewniając tym samym higienę i świeżość produktu.   

Silver Dream to marka produktów pościelowych, do produkcji których, wykorzystywane są zdobycze współczesnej technologii w dziedzinie walki z drobnoustrojami. Produkty Silver Dream pokryte są specjalną powłoką z zakotwiczonymi wewnątrz jonami srebra, wykazującymi działanie antybakteryje, które wspomaga terapię antybiotykową, leczenie przeziębień, a także mogą zapewnić szybszy niż zwykle powrót do zdrowia. Te 100 000 razy mniejsze od ziarenka piasku, nanocząsteczki, potrafią zniwelować aż do 99% drobnoustrojów takich jak bakterie, wirusy i grzyby. Powierzchnia wyrobu jest bezpośrednio kontrolowana przez jony srebra, których potrójny mechanizm zapobiega powstawaniu drobnoustrojów. To co wyróżnia produkty Silver Dream spośród innych wyrobów pościelowych dostępnych na rynku to: jakość, bezpieczeństwo, świeżość i higiena, a także łatwy sposób konserwacji produktów.

Bielizna pościelowa

 • Kolor: 

  Niebieski

 • Linia: 

  SilverDream

 • Rodzaj: 

  Prześcieradła

 • Rozmiar: 

  60 x 120 cm

 • Temperatura prania: 

  40°C

 • Tkanina: 

  Jersey

Opcje produktu

 • Kolor: 

  Niebieski

 • Linia: 

  Silver Dream

 • Rodzaj: 

  Prześcieradła

 • Rozmiar: 

  60 x 120 cm

 • Tkanina: 

  Bawełna

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...