Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

OSOBNE PŁYNY DO MYCIA BLATÓW, MEBLI, ŚCIAN, ŁAZIENKI? MĘCZĄCE, NIEEFEKTYWNE I CZASOCHŁONNE. TERAZ MOŻESZ MIEĆ TO WSZYSTKO W JEDNYM PREPARACIE ATTITUDE, KTÓRY SKUTECZNIE WALCZY Z ZABRUDZENIAMI. NIECHĘĆ DO ŚRODKÓW CHEMICZNYCH, KTÓRYCH KANCEROGENNE SKŁADNIKI SĄ PRAWNIE USANKCJONOWANE? UNIWERSALNY PŁYN DO MYCIA WSZYSTKICH POWIERZCHNI ATTITUDE ZOSTAŁ WYPRODUKOWANY Z POCZUCIEM ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA CIEBIE I ZA ŚRODOWISKO, W KTÓRYM ŻYJEMY - NA BAZIE NATURALNYCH SKŁADNIKÓW, HIPOALERGICZNY, EKOLOGICZNY I BEZPIECZNY NAWET DLA DELIKATNEJ SKÓRY.

SKŁAD: AQUA/WATER/EAU, CAPRYLYL GLUCOSIDE, MYRISTYL GLUCOSIDE, ALCOHOL, FRAGRANCE (POCHODZĄCY ZE SKŁADNIKÓW NATURALNYCH).

SPOSÓB UŻYCIA: SPRYSKAJ ZABRUDZONĄ POWIERZCHNIĘ I WYTRZYJ SUCHĄ ŚCIERECZKĄ. DLA PEWNOŚCI SPRAWDŹ DZIAŁANIE W NIEWIDOCZNYM MIEJSCU. TRZYMAJ W MIEJSCU, DO KTÓREGO DZIECI NIE MAJĄ DOSTĘPU.

WYBIERZ ŚWIADOMIE:

  • BEZPIECZNY SKŁAD - WSZYSTKIE PRODUKTY ATTITUDE POZBAWIONE SĄ SKŁADNIKÓW RAKOTWÓRCZYCH, CZYNNIKÓW MUTAGENNYCH I INGERUJĄCYCH W PRACĘ UKŁADU HORMONALNEGO.
  • WEGAŃSKIE I CRUELTY-FREE - NASZE PRODUKTY SĄ WEGAŃSKIE, NIE ZAWIERAJĄ ŻADNYCH SUBSTANCJI ODZWIERZĘCYCH, CO POTWIERDZA CERTYFIKACJA PETA. ATTITUDE NALEŻY DO PROGRAMU BEAUTY WITHOUT BUNNIES.
  • TESTOWANE W NIEZALEŻNYCH LABORATORIACH - BRAK KANCEROGENNYCH SUBSTANCJI W NASZYCH PRODUKTACH (M.IN. 1,4-DIOKSANU, TLENKU ETYLENU) POTWIERDZAJĄ NIEZALEŻNE LABORATORIA.
  • PRODUKCJA ARTYKUŁÓW ATTITUDE NIE WPŁYWA NA ZWIĘKSZENIE EMISJI CO2 DO ATMOSFERY - UŻYWAMY ENERGII CAŁKOWICIE ODNAWIALNEJ. SADZIMY TEŻ DRZEWA, BY ZMNIEJSZYĆ EMISJĘ GAZÓW CIEPLARNIANYCH.
  • PODLEGAJĄCE RECYKLINGOWI - BUTELKI PRODUKTÓW ATTITUDE STWORZONE SĄ Z PLASTIKU, KTÓRY NAJLEPIEJ NADAJE SIĘ DO RECYKLINGU, CZYLI Z HDPE #2.
  • HIPOALERGICZNE - HIPOALERGICZNE PRODUKTY ATTITUDE O ZAPACHACH POCHODZĄCYCH Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW.
  • NATURALNE - WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY TWORZONE SĄ NA BAZIE SUBSTANCJI ROŚLINNYCH I MINERALNYCH.
  • POSIADAJĄ CERTYFIKACJĘ ECOLOGO, UZNAWANĄ NA CAŁYM ŚWIECIE I NADAWANĄ PRODUKTOM, KTÓRE SPEŁNIAJĄ NAJBARDZIEJ RYGORYSTYCZNE STANDARDY DOTYCZĄCE OCHRONY ŚRODOWISKA JAK I ZDROWIA CZŁOWIEKA.
  • ZRÓWNOWAŻONE - W KAŻDYM NASZYM DZIAŁANIU STARAMY SIĘ ODTWORZYĆ NATURALNY CYKL ŻYCIA PRZYRODY. OD WYKORZYSTANIA ŚWIEŻEGO SKŁADNIKA AŻ PO GOTOWY PRODUKT TRAFIAJĄCY DO TWOICH RĄK - W CAŁYM TYM PROCESIE WALCZYMY O WYELIMINOWANIE NEGATYWNEGO WPŁYWU NA ŚRODOWISKO NATURALNE.
  • PRODUKOWANE W KANADZIE - NASZE KRYSTALICZNIE CZYSTE, NATURALNE PRODUKTY SPEŁNIAJĄ I PRZEWYŻSZAJĄ KANADYJSKIE STANDARDY DOTYCZĄCE JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...