Model: AllerDMX
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24h godziny
Koszt wysyłki od: 14.58 PLN

NOWY DESIGN URZĄDZENIA NA ROK 2016!

allerDmx Dust Mite Exterminator (wcześniejsza nazwa: allerDmc)


Roztocza są głównym składnikiem kurzu odpowiedzialnym za rozwój alergii. Są to drobne organizmy należące do pajęczaków, niewidoczne gołym okiem, które można spotkać w każdym domu. Roztocza kurzu domowego są najczęstszą przyczyną alergii w Polsce. Szacuje się, że nawet co trzeci Polak może być dotknięty tym schorzeniem, a w ostatnich latach znacznie zwiększyła się liczba osób cierpiących na ten typ alergii. U części osób z tym rodzajem nadwrażliwości z czasem może dojść do rozwoju niebezpiecznej astmy.

Oto przyjemniaczek z którym między innymi codziennie śpimy w jednym łóżku...

Co to jest Reduktor/Eksterminator Roztoczy?

Efektywne urządzenie zwalczające roztocze kurzu domowego (UPR - Ultradźwiękowy Profesjonalny Reduktor roztoczy kurzu domowego).

Jak to działa? Urządzenie emituje szereg impulsów ultradźwiękowych, zdolnych do stopniowego zmniejszenia stężenia roztoczy w środowisku w którym jest zainstalowany, w tym samym czasie powodując stopniowe zmniejszenie objawów alergii. Urządzenia zaczyna działać natychmiast po jego włączeniu, a szczyt swojej efektywności osiąga po około 90 dniach (udokumentowane medycznie). Pierwsze efekty: po pierwszych kilku tygodniach od włączenia

Urządzenie zaczyna działać automatycznie zaraz po włożeniu go do gniazdka elektrycznego (świeci się mała niebieska dioda). Ultradźwiękowy Profesjonalny Reduktor roztoczy kurzu domowego jest całkowicie nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt, nietoksyczny oraz bezwonny.

Dla kogo jest przeznaczony?

Dla dzieci i dorosłych cierpiących z powodu alergii na roztocze kurzu domowego oraz osób chcących profilaktycznie zabezpieczyć miejsce zamieszkania przed ich obecnością. 

Polecany przy schorzeniach takich jak:

  • astma oskrzelowa,
  • alergiczny nieżyt nosa,
  • alergiczne zapalenie skóry,
  • alergiczne zapalenie spojówek,
  • zapalenia oskrzeli

Czy wiesz że?

W warunkach naturalnych głównym pożywieniem dla roztoczy kurzu domowego jest złuszczony naskórek ludzki i zwierzęcy. Uważa się, że tylko 150 mg ludzkiego naskórka wystarcza do zaspokojenia potrzeb pokarmowych populacji roztoczy liczącej 3000 osobników w okresie 2–3 miesięcy! Optymalne warunki dla rozwoju roztoczy to poza dostępnością właściwego pokarmu, odpowiednia wilgotność względna oraz temperatura powietrza. Mają one wpływ na tempo wzrostu populacji, płodność samic, przeżywalność zarówno w warunkach laboratoryjnych, jak też w środowisku naturalnym.

Profesjonalny Reduktor:

  • zaburza cykl rozrodczy roztoczy
  • zaburza cykl żywieniowy roztoczy
  • neutralizuje alergeny białkowe rozoczy (Der p1 i Der p2)

Kiedy i jak używać?

W sposób ciągły, w celu zapobiegania obecności roztoczy w środowisku, w którym przebywają alergicy. Można go bezpiecznie zastosować np. w dziecięcym pokoju przy łóżeczku, umieścić w salonie czy kuchni na stoliku lub zainstalować w samochodzie.

Zasięg:

do mieszkań i pomieszczeń do 85 m3 (przy większym metrażu domu zaleca się używać 2 lub 3 urządzeń).

Wymiary i Waga

Ultradźwiękowy Profesjonalny Reduktor roztocza kurzu domowego mierzy tyle co prądowy odświeżacz powietrza) i waży 30 gram!

Dokumentacja medyczna

Urządzenie posiada dokumentację medyczną oraz oceny badań klinicznych przeprowadzanych w warunkach szpitalnych na pacjentach z alergią na roztocze kurzu domowego oraz na oddziale pediatrycznym - dzieci z astmą. Urządzenie doczekało się też licznych prac naukowych przedstawianych na corocznych spotkaniach europejskiej akademii Alergologii i immunologii Klinicznej i publikowanych w światowych branżowych pismach medycznych. Urządzenie posiada również rekomendacje medyczne. Dokumentacja do wglądu na stronie www.stoproztocze.pl 

PRZECZYTAJ Najważniejsze wnioski i opinie podsumowujące badania kliniczne i naukowe urządzenia UPR

(tekst jest wyłączną wlasnością dystrybutora "Shopco Sp zoo" www.stoproztocze.pl

i podlega prawom autorskim - kopiowanie i wykorzystywnanie do celów komercyjnych zabronione)

Doktor Giulio Brivio 

Specjalista w zakresie Alergologii i Immunologii 

Specjalista w patofizjologii układu oddechowego

Szpital Merate (l.C.)

G. Brivio; M.A. Boscolo 

Oddział Alergologii – „S.L. Szpital Mandic – Merate (Lecco), Włochy 

W odniesieniu do badań klinicznych oraz naukowych przeprowadzonych oraz opublikowanych w stosownych czasopismach, efeky urządzenia przeciwroztoczowego Aller DMC na roztocza kurzu domowego wyjaśnia się jak poniżej:

1). Przeprowadzone testy (dokumentacja: badania Lizbona, Bruksela, Berlin) wykazują znaczne obniżenie w liczbie roztoczy kurzu domowego po 3, 4 tygodniach korzystania z urządzenia przeciwroztoczowego Aller DMC. Badania dowodzą, że urządzenie to zmniejszyło występowanie roztoczy kurzu, nie poprzez bezpośrednie zabijanie ich, ale poprzez hamowanie cyklu rozrodczego roztoczy. Ich krótki, 20 dniowy  cykl życia oznaczał, że starsze roztocza nie były wymieniane w takim samym tempie jak obumierały starsze osobniki, co pozwoliło osiągnąć pożądaną redukcję.

2). Jest to zatem oczywiste, że urządzenie Aller DMC wpływa na cykl rozrodczy roztoczy kurzu. Ultradźwięki emitowane przez urządzenie przeciwroztoczowe Aller DMC destabilizuje normalne funkcjonowanie organów reprodukcyjnych. W oparciu o powyższe wyniki, stwierdza się, że pierwsza, znacząca redukcja w liczbie roztoczy kurzu domowego w środowisku domowym pojawia się po 3 tygodniach korzystania z urządzenia Aller DMC. Okres ten zbiega się dokładnie z czasem cyklu reprodukcyjnego roztoczy kurzu domowego. W rezultacie ilość roztoczy kurzu stopniowo zmniejsza się ponieważ występuje progresywne zmniejszenie się liczby nowonarodzonych roztoczy.

3). Obniżenie liczby roztoczy kurzu jest bezpośrednio związana z ewidentną redukcją białek alergicznych (alergenów) obecnych w środowisku domowym.

4). Badania naukowe przeprowadzone w Uniwersytecie Milan ujawniły dodatkową funkcję urządzenia przeciwroztoczowego Aller DMC: emitowane ultradźwięki denaturalizują w ciągu kilku dni białka, które powodują alergię (Dp1-Dp2). 

Reasumując, efekt synergiczny urządzenia przeciwroztoczowego oraz cyklu reprodukcyjnego roztoczy kurzu, jak i białka powodujące alergie, w pełni wyjaśniają redukcję substancji alergicznej w środowisku, w którym korzysta się z tego urządzenia.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...